Земля

Через катастрофу на Фукусімі з’явився новий вид диких кабанів

Вчені з Університету Фукусіми в Японії провели дослідження. Вони з’ясували, що на території, де сталася аварія в 2011 році, з’явилися нові види тварин.

Японські вчені виявили новий вид тварин на територіях, де 10 років тому сталася аварія на атомній електростанції Фукусіма-1. За допомогою аналізу ДНК дослідники виявили новий вид диких кабанів.

Дослідження зразків ДНК диких кабанів, які оселилися в покинутому людьми міському середовищі, показало, що з 2011 року час тварини активно схрещувалися з домашніми свинями. Їх залишили місцеві жителі на заражених територіях після аварії. Через це в районі Фукусіми живуть гібриди диких і домашніх свиней.

Автори дослідження відзначають, що ядерна катастрофа привела до неймовірного біологічного експерименту. Вчені впевнені, що це лише один з прикладів такого схрещування. На інших територіях, покинутих людьми, також можна знайти нові види тварин.

Самі по собі домашні свині не в змозі самостійно вижити ні в дикій природі, ні в занедбаних містах. Але не дикі кабани. Швидше за все, це призвело до того, що один вид асимілювався з іншим. Тепер на території відчуження з’явився новий вид, при цьому популяція продовжує розростатися, і гібридні тварини активно схрещуються з чистокровними дикими кабанами.

Нагадаємо, радіаційна аварія на АЕС Фукусіма-1 досягла 7-го рівня за Міжнародною шкалою ядерних подій. Вона почалася в п’ятницю 11 березня 2011 року в результаті сильного в історії Японії землетрусу і наступного за ним цунамі.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button