Інтернет

Чи реально необхідний аналіз конкурентів?

Кожен бізнес має свою цільову аудиторію — потенційних клієнтів, які зацікавлені в купівлі продукції або послуг компанії. Однак крім вивчення попиту велику роль у подальшому розвитку бізнесу несе аналіз конкурентів — послуга має на увазі збір інформації та вивчення конкурентної тематики. Замовити дану послугу можна в агентстві інтернет-маркетингу Apromo.

Основні критерії роботи

Для просування будь-якого проекту необхідні знання, хто саме відноситься до цільової аудиторії компанії, і які особливості поведінки конкурентів. На підставі прийнятих конкурентами рішень вибудовується подальший напрямок бізнесу, і шліфуються поточні проекти.

Щоб успішно просунути власний сайт, важливо розуміти:

• що за канали використовує конкурент;
• як конкурент привертає трафік;
• чи є конкурент лідером ніші.

Фахівці компанії Apromo діють за власним розробленим алгоритмом і спеціальній системі оцінок. І навіть, якщо на перший погляд здається, що провести аналіз конкурента досить легко, це далеко не так. У кожній роботі є свої особливі аспекти, впоратися з якими під силу тільки професіоналам.

Ретельний аналіз конкурентів дозволяє чітко усвідомити, які саме інструменти необхідно використовувати для успішного просування проекту, а також які конкретно параметри конкурента необхідно досліджувати.

Компанія аналізує:

• семантичне ядро;
• частотність;
• значення, що визначають «силу» сайту;
• вхідні посилання;
• кількість і якість посилань.

Всі отримані показники аналізуються за допомогою зведених таблиць і дають зрозуміти, виграє сайт по ринку в конкретній тематиці чи ні. За допомогою професіоналів Apromo можна дізнатися, за якими рекламними оголошеннями і ключовими словами сайт конкурента просувається в Мережі.

Навіщо потрібен аналіз

Аналіз здійснюється з метою вивчення ринку не на своїх помилках, а на чужих. Він допомагає домогтися великого успіху в будь-якому проекті, дізнатися, до чого слід прагнути, в якому напрямку діяти.

Щоб дізнатися конкурентів, використовуються різні сервіси з пошуку зворотного посилання, по бренду, за ключовими словами. Сервіс дозволяє визначити позицію конкурента на загальному ринку, соціальну активність сайту.

Компанія чітко відстежує в Мережі будь-які згадки про конкурентів і замовника послуги. Проводиться щоденний моніторинг бренду. Також фахівці компанії дізнаються, як часто позитивно або негативно згадують конкурентів.

Отримана інформація не розголошується стороннім людям. Звіти містять необхідні графіки і таблиці, а всі результати досліджень ретельно сортуються. Співробітники компанії прекрасно прораховують стратегію конкурента і знаходять очевидні моменти, які не видно замовнику.

Аналіз починається з виконання поставлених цілей. Досліджуються інструменти SEO, до яких вдається конкурент, його вдалі і невдалі стратегії. Фахівці Apromo прекрасно знають, який інструмент слід використовувати при вивченні конкурентів і які стратегії є найуспішнішими.

Використання конкурентів для успішного просування власного проекту дозволяє розширити бізнес з мінімальними ризиками і втратами. Конкурентний аналіз застосовується в усьому світі і є основною частиною бізнес-стратегії будь-якої компанії. Аналіз допоможе бути завжди в курсі активних подій на ринку і «тримати руку на пульсі». З його допомогою також можна контролювати конкурента, уникнути чужих помилок, викрити в крадіжці контенту або бізнес-ідеї.

Кнопка «Наверх»
Закрыть