Інтернет

Інтернет-тролі за новим британським законом отримуватимуть до двох років в’язниці

Міністр юстиції Великобританії Кріс Ґрейлінг висловив свій намір збільшити термін кримінального покарання за кібер-тролінг в цій країні до двох років ув’язнення, в спробі зупинити розквіт онлайн-хамства і принижень, що накрив соціальні мережі та інші сайти.

Десять років тому в Британії був прийнятий «Malicious Communications Act», який дозволяє застосовувати до інтернет-тролів та інших посягатилів на людську гідність у мережі максимальне покарання строком до шести місяців в’язниці. В рамках цього закону кібер-тролі визначаються як «Особи, що піддають інших сексуальним чи вербальним образам або погрозам матеріального характеру в онлайн».

foto_cikavosti_20.10.2014-014_resized

Це включає в себе досить широкий спектр онлайн-поведінки, проте кожен такий випадок розглядається магістратом, а у важких випадках за новим законом — буде розглядатися королівським судом. Іншими словами, прецедент кібер-троллінгу встановлюється кожен раз індивідуально.

[ads1] Читайте також: Канадські вчені: інтернет- тролі схожі на садистів

Загрозливі та образливі твіти, повідомлення в соціальних мережах, та електронною поштою перш вже ставали предметом розглядів в судах, однак британські юристи сподіваються, що посилення покарання за них стане для багатьох досить вагомим доказом відмовитися від подібної поведінки в мережі.

Великобританія в очах багатьох інших країн займає унікальну позицію стосовно інтернету, включаючи юридичне переслідування тих, хто постить в мережі прояви ненависті або расизму, і блокування «екстремального» контенту, такої як жорстока порнографія.

Також новий закон буде включати в себе поправки, що передбачають покарання на «порно з помсти». Постинг приватних сексуальних фотографій або відеозаписів своїх колишніх подружжя і партнерів може спричинити за собою ув’язнення терміном до двох років.

Натхнення: gearmix.ru

Кнопка «Наверх»