Різні цікавинки

Чи варто давати сухий корм собаці?

foto_cikavosti_14.07.2014-01У наш стрімкий час, сухий корм, безперечно, має свої переваги. Забезпечуючи швидке годування собаки без приготування їжі, часом на яку може йти до декількох годин. Він є, по суті, тим же фастфудом, тільки для собак. Примітно, що сухі корми не потребують спеціальної термічній обробці, але поряд з ними обов’язково повинна знаходитися миска з водою. Будучи якісним продуктом, який містить в собі всі необхідні вітаміни і амінокислоти, сухий корм має вельми високу ціну.

Сухі корми для собак виробляються виходячи з потреб організму вихованця, тому мають розмежування за віком. Також корму всіх виробників враховують характерні особливості різних порід.

Так, наприклад, для собак, активних емоційно і фізично, розроблені корми з великим вмістом протеїну. Тоді як племінні собаки в першу чергу потребують цілої групи вітамінів і мікроелементів. Зовсім інша справа з підростаючим поколінням: цуценятам потрібні вітаміни, в яких міститься велика кількість кальцію. Приймаючи такий корм, у цуценят буде правильно формуватися кісткова система, своєчасно почне розвиватися і руховий апарат.

Харчування, вироблене для цуценят, істотно відрізняється своїми інгредієнтами від кормів для дорослих і старих собак. У першу чергу відмінності пов’язані зі зміною зубів, кишково-шлункового тракту та інших внутрішніх органів, які в процесі старіння схильні до змін.

Особливо важливе правильне збалансоване харчування для великих порід. Адже якщо під час росту розвиток м’язової маси буде випереджати кісткову систему, згодом у собаки можуть спостерігатися неповноцінність і захворювання суглобів, і рахіт. Враховуючи вищезгадані фактори, сухий корм – це відмінна альтернатива натуральному м’яса і птиці, що містить збалансований набір вітамінів. Єдиною ложкою дьогтю в бочці з медом є висока ціна продукту.

Але якщо ви вже вирішили годувати вашу собаку таким продуктом, купувати слід саме дорогий корм. Це необхідно для того, щоб уникнути заміни одного виду харчування на інший і запобігти порушенню травної системи, а також мікрофлори кишечника у собаки. Не забувайте про те, що зазвичай скупий платить двічі, так що краще відразу придбати якісний продукт у zoomagazin.net.ua, попередньо проконсультувавшись з фахівцем.

Щоб правильно підібрати харчування для собаки буде не зайвим проконсультуватися не лише у ветеринарній клініці, але й у досвідчених собаківників, а також самим вивчити величезну різноманітність кормом, їх інгредієнти, особливості і відмінності.

Ветеринари, які вивчили інгредієнти в складі сухих кормів економ – класу, а також їх якість, прийшли до висновку, що їх виробляють з різного роду субпродуктів і сої. Собака, що харчується таким кормом, буде страждати від дефіциту життєво важливих вітамінів і мінералів. Внаслідок цього у тварини порушиться обмін речовин, може виникнути сечокам’яна хвороба, шкірні захворювання, проблеми з шерстю, розвинутися алергія.

Корми класу преміум містять у своєму складі продукти з м’яса високої якості, отже, собака отримує з таких сухих кормів всі необхідні їй білки, які, до того ж, швидко засвоюються в її організмі.

Корми вищого класу кардинально відрізняються від нижчих категорій кормів своїм збалансованим складом, і є дуже ситними. Виробники, що випускають такі корми, мають свої ферми і поля. Це дозволяє їм використовувати у своїх продуктах свіже м’ясо, курячі яйця та злакові культури. Такі корми не можна купити в звичайних продуктових магазинах. Знайти їх можна в зоомагазинах і спеціалізованих аптеках для тварин. Сухий корм такої категорії позитивно впливає на травлення, шкірний і шерстяний покриви, очищає зуби собаки і сприяє зміцненню ясен, повністю забезпечуючи життєздатність вихованця.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button