Різне

Квіти як форма любові

foto_cikavosti_29.07.2014-08Весілля – це важлива подія в житті кожної пари. Дуже відповідальний момент, якщо можна так висловитися. Ось тільки приготування до торжества займають багато часу. Від чоловіка в такій ситуації мало що залежить. Основні зобов’язання на себе бере жінка, вибирає квіти, кухню, місце. Хоча це не зовсім вірно. Наречена, безумовно, запитує майбутнього чоловіка про те, подобається йому її вибір чи ні. Він, у свою чергу, каже, що все просто чудово. Підозрілий погляд і коментар, про те, що йому абсолютно все одно, він безвідповідальний і так далі …

Незабаром чоловік розуміє, що потрібно щось робити, інакше до весілля йому просто не дожити. І тут на допомогу приходить компанія KievFlower. Основна спеціалізація організації – доставка квітів у Києві. Але вони також займаються оформленням свят. Флористи створюють унікальні композиції за допомогою квітів, домагаючись неймовірного ефекту. Звичайний зал ресторану перетворюється на щось неймовірне.

Особливе враження на всіх гостей справила арка з білих троянд. А який був запах, виникало відчуття, що все відбувається не в одному з ресторанів міста, а де-небудь в оранжереї або ботанічному саду. Головне ж це відчуття свіжості і чогось особливого, казкового.

Чоловік не може мати особливої любові до квітів. Але бачити на обличчі коханої жінки таке захоплення – це безцінно. Зрозуміло, що компанією здійснюється у райони Києва. Також за допомогою KievFlower можна привітати людину в будь-якій точці земної кулі: Москві, Нью-Йорку, Санкт-Петербурзі, Лондоні. Розрахунок здійснюється карткою, готівкою або за допомогою систем електронних платежів, наприклад, WebMoney. Але це так, до слова. Найкраще це те, що можна замовити доставку додому в «KievFlower». Невелике уточнення – майстри компанії займаються оформленням номерів для молодят. Але навіщо знімати номер в готелі? Адже після багатогодинного святкування просто хочеться прийти додому і впасти на ліжко … а тут, такий сюрприз. І ніч триває.

Будь-яка дівчина хоче хоча б раз побувати у казці. І завданню її чоловіка забезпечити їй це. Життя повне складнощів, проблем, болю. Тому потрібно вміти відволікатися і приділяти час по-справжньому важливим речам. А що може бути цінніше, ніж людина, з якою хочеться провести все своє життя?

Зробити свято по-справжньому незабутнім допоможе KievFlower. Окрім того, хто сказав, що після весілля казка закінчується і починається життя? Дурниці, все залежить тільки від людей і від їхніх бажань, спонукань, прагнень. Саме тому навіть через 20 років так важливо як і раніше дарувати квіти. Не тільки на свято або пам’ятну дату, а просто так. Тому що думаєш про неї, пам’ятаєш, цінуєш


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button