Людина

Чи варто довіряти інтуїції – поради психолога

Існує наукове дослідження, котре доводить, що інтуїтивні рішення часто правильніші за раціональні.

Довіра до власної інтуїції довго вважалася чимось поганим, оскільки інтуїція протиставлялася аналітичному мисленню. Особливо популярним є такий підхід на Заході, де вважається, що людство прогресувало від примітивного, магічного та релігійного мислення до аналітично-наукового. Проте в наш час науковці почали говорити про те, що інтуїція потрібна так само, як і свідомий інтелект.

«Інтуїція, або так зване “шосте чуття” – це здатність людської свідомості прогнозувати події майбутнього, приймати вірні рішення, уловлювати істину за рахунок власних відчуттів, минулого життєвого досвіду, попередніх знать. Цей феномен сам по собі  – переживання унікального досвіду, що часто відбувається на несвідомому рівні», – пояснює й своєму коментарі психолог, фахівець із метафоричних асоціативних карт Ірина Мельник.

Психолог нагадує, що інтуїція дає можливість уникнути певних «халеп» чи необдуманих рішень, а також цей феномен дозволяє особистості навчитися дослухатися до себе і своїх потреб – головне бути уважним і вчасно почути цей сигнал. Тому Ірина Мельник підтримує запровадження Дня «Довіряй своїй інтуїції».

«Чудовий привiд для свята. Це прекрасно – вміти прислухатися до власник відчуттів та емоцій, вміти вирізняти свої потреби і бажання. Саме в такий спосіб можна розвивати власну інтуїцію. Ловити момент і вміти насолодитися ним, що є невід’ємною частиною життя! Ловіть моменти, дослухайтесь до себе – і буде вам щастя!» – говорить психолог.

Натхнення: greenpost.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button