Людина

Вченим вдалося зафіксувати на фото зовнішній вид смерті

Британські вчені провели дослідження на дощових хробаках і зробили незвичайне відкриття. Їм вдалося зафіксувати на фото зовнішній вид смерті цих організмів, виражений в світній блакитній хвилі, що проходить по їх тілах у момент загибелі.

В ході цього дослідження вчені хотіли уважно вивчити процес вмирання організму у дощових черв’яків. За допомогою сучасної техніки фахівцям вдалося вперше на фото зафіксувати зовнішній вигляд смерті. Вона проявляється у вигляді світної хвилі блакитного кольору, що пронизує все тіло живої істоти. Фахівці припустили, що таким чином відбувається «вимивання» енергії життя окремих органів живої істоти, що призводить до його моментальної смерті.

Вчені планують провести додаткове дослідження на цю тему і отримати більш точні дані, але вже зараз вони зробили кілька припущень, зв’язавши ефект подібної блакитної хвилі з процесом поширення кальцієвого сигналу по організму. Він керує процесом відмирання клітин і припинення функціонування органів.

Фахівці вважають, що чисто теоретично вони можуть знайти спосіб або відстрочити, або повністю скасувати початок цих подій, а це в свою чергу може призвести до безсмертя людини. Така заява може здатися багатьом людям неймовірною, але вчені побачать в цьому напрямку серйозний потенціал.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button