Людина

Вчені: На характер людини найбільше впливають гени

Англійські вчені з Ексетерського університету провели ряд експериментальних досліджень, які показали, що на характер кожної людини найбільше має вплив генетика.

Вивчаючи проблеми поведінки різних організмів у середовищі існування, наприклад, мікробів і бактерій, вчені зрозуміли, що різні особини ведуть себе по-різному: в групі мікроорганізмів одні працюють тільки для себе, а інші створюють умови і для інших.

Це дозволило провести аналогію між тваринним світом і світом людей. Виявляється, що кожен з нас генетично запрограмований: хтось може бути більш егоїстичним, а хтось постійно служити іншим людям. Тому в людському суспільстві набір генів сильніше впливає на поведінку кожної окремої особистості.

Дослідники впевнені, що навколишнє середовище, життєвий досвід, різні ситуації не так впливають на те, як людина веде себе в соціумі, пріоритетною обставиною вважається генетичний код. Однак у поведінці людини є багато психологічних нюансів, пов’язаних з розумом і когнітивним розвитком особистості.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button