Різні цікавинки

Як обрати готель в Києві

Київ – одна з європейських столиць, яка є місцем як бурхливих політичних подій новітньої історії, так і сивої історичної спадщини. Сюди їдуть як з діловою метою, так і з метою відвідування численних мистецьких подій, міжнародних спортивних змагань, виставок та ярмарків… Щороку місто відвідують мільйони туристів.

Перед проведенням міжнародного футбольного туніру Євро-2012 власники готелів Києва вжили заходів як до збільшення кількості готельних номерів, так і для покращення якості обслуговування. Отже, вибір – є.

Чим керується гість, вибираючи готель Києва чи інший заклад для нічлігу (мотель, кемпінг, апартаменти тощо)? Критеріїв для вибору є багато, і вот тут добре описано деякі з них.

07-11-14-foto-cikavosti500x298-1

Насамперед приїжджий враховує основну мету приїзду та супутні обставини. Якщо це ділова поїздка для зустрічі з потенційними інвесторами, кредиторами – то іноді він хоче підкреслити свою фінансову спроможність і статус, і тому вибирає дорогий готель у центрі міста. Але іноді навпаки – потрібно залишатися самим собою та бути економним, адже більшість інвесторів побачать у марнотратстві майбутнє тринькання їхніх коштів. Тоді євроготель з добрим рівнем комфорту, не дуже далеко від центру міста і з розумними цінами на послуги буде добрим рішенням.

Якщо це тривіальна ділова поїздка, яка, проте, потребує часу і місця для підготовки чи коригування документів, то бізнесмен вибере готель поблизу місця зустрічей, який пристосовано для бізнесменів, щоб мати змогу швидко дістатися готелю і на самоті попрацювати з паперами.

Туристи мають власні критерії, які залежать не тільки від “гаманця”, але й від того, які принади столиці вони відвідують і на скільки днів прибули. Для тих, кто прибуває ненадовго, найкращим варіантом буде готель у пішій доступності від центру міста, де, зазвичай, і концентрується культурне, спортивне та туристичне життя, навколо якого і розміщуються провідні готелі Києва.

Для тих же, хто приїхав на декілька днів або ж у відпустку – найдоцільніше вибрати готель Києва не в центрі, а поблизу його, або ж, що ще дешевше – загостювати в готелі подалі від центру, але з добрим транспортним сполученням з серцем столиці. Якщо основним транспортом вибрано метрополітен, то з будь-якого місця, біля якого є станція підземки, можна дістатися Хрещатика не більше, як за кількадесят хвилин.

Дуже вигідним для туриста буде розміщення в міні-готелі, якщо номер обладнано міні-кухнею. Це одразу позбавляє необхідності думати про те, як перекусити зранку та ввечері чи вночі після повернення з мандрівок вечірнім Києвом. Це світова практика, яку взяв на озброєння не один міні-готель Києва. Звичайно, холодильник в номері присутній також, і тому вам достатньо буде одного походу до супермаркету на кілька днів, щоб вирішити проблему з харчуванням, і повністю зануритися не в звичні “домашні клопоти”, а в приємну атмосферу гостинного міста. Для цього просто вкажіть в будь-якому пошуковику ключове слово “євроготель”.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button