Різне

Карапузи на конвеєрі

Бажання мати свою дитину, продовжувача роду, рідну кров – найсильніше з бажань будь-якої родини, яка бореться з безпліддям. Люди готові платити що завгодно, щоб досягти вистражданого. Відгукуючись на попит, в Україні, як гриби після дощу, з”явились заклади, які за чималі гроші беруться надавати відповідні медичні послуги. На жаль, дійсність і обіцянки часто дуже далекі одні від одних… Адже ця сфера медицини – не тільки високотехнологічна, а ще й потребує комплексного підходу і міцних наукових традицій. Тільки в таких умовах допомога дійсно буде дієвою.. Адже кадри вирішують все! То куди ж звертатись?

21-02-15-foto-600x360-1

Інститут Планування Сім”ї, або IPF – це найсучасніша базова клініка інституту педіатрії, акушерства і гінекології Національної Академії медичних наук України. Саме тому тут ефективно поєднують науково-дослідну, клінічну та практичну діяльність. Провідним напрямком є лікування безпліддя. Це – дійсно найкраща клініка України. Її фахівцями є провідні гінекологи і репродуктологи, які добре відомі й за кордоном своїми науковими працями та клінічною діяльністю.

IPF спеціалізується на екстракорпоральному заплідненні і комбінованих репродуктивних програмах, в тому числі на сурогатному материнстві, в поєднанні, при необхідності, з донорськими програмами. Заклад має власний кріобанк, який здійснює безпечне зберігання гамет та ембріонів протягом будь-якого періоду часу.
Весь комплекс знаходиться в одному приміщенні з Інститутом педіатрії, акушерства та гінекології, що дозволяє у будь-якому складному випадку влаштовувати консиліуми провідних фахівців України. Отже, можна бути впевненим – проблема родини буде потужно вирішуватись кращими світилами медичної науки та практики, з використанням всіх засобів сучасної медичної технології.

Звичайно, тут використовують всі можливості академічної клініки, включаючи хірургічні маніпуляції і операції. Про те, що надається допологовий та пологовий супровід – і нагадувати не варто. Адже заклад є головним в Україні з цих питань. Акушерсько-гінекологічний прийом – один з найважливіших напрямків клініки. Консультація такого фахівця має величезне значення для збереження жіночого репродуктивного здоров”я.

Отримувати видатні результати у лікуванні безпліддя дозволяє акредитована діагностична лабораторія, яка проводить біохімічні, гормональні, гематологічні, імунологічні дослідження. Оснащення та прецизійні технології дозволяють у ряді випадків мати відхилення результатів досліджень до 1%, тоді як інші заклади, що беруться надавати послуги, мають відхилення до 20%. Звичайно, це впливає на результати лікування.
Проводяться також дослідження на наявність інфекційних хвороб, в тому числі статевих. Увага до дотримання конфіденційності та захисту особистих даних пацієнтів тут завжди особлива. Для зручності пацієнтів при клініці є комфортабельний стаціонар з одномісними та двомісними палатами.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button