Різне

Компанія KRAUSE удосконалила конструкцію драбин

Шарніри з поліформальдегіду, великий лоток для інструменту, опорні наконечники і широкі ступені, індивідуально підібрані компоненти і анодований профіль … навряд чи є ще виробник, який представляє більш широкі можливості і різновиди драбин, ніж німецька компанія KRAUSE. Концерн представив на український та російський ринок нову серію, яка складається з 8 моделей драбин, які мають цілу низку функціональних переваг.

Компанія KRAUSE удосконалила конструкцію драбин

Вся продукція KRAUSE зазнає жорсткого і постійному контролю якості нормативних німецьких інститутів. Завдяки комфорту, який є невід’ємним атрибутом представленого асортименту, дані драбини в процесі виконання будь-яких робіт стають оптимальним інструментом.

Всі новинки рясніють різноманяттям В цьому ви можете переконатися, завітавши на . Наприклад, модель Secury обладнана системою Мульти-Грип, що є конструкторською новинкою. Ця система має додатковий складальний великий майданчик – лоток, який фіксується за лічені секунди. У конструкцію драбини вся система вмонтована таким чином, що в складеному стані не утворює зайвого об’єму. Ще одна додаткова перевага нової моделі – це широкі ступені (по 10 см), які значно знімають напругу зі ступень ніг.

Фахівці KRAUSE не тільки змінили колір деяких деталей драбин, вони також застосували інноваційну розробку – шарнір з нового матеріалу – поліформальдегіду, який у якості замінника різних сплавів і металів використовують у важкій індустрії. Даний матеріал дуже стійкий до стирання, характеризується високою стабільністю, а також зберігає механічну міцність і жорсткість до 120 ° C. Завдяки стійкості до стерилізації, дезінфекції та фізіологічної нешкідливості, заготовки з поліформальдегіду широко застосовуються в медицині та харчовому обладнанні.

Використовуючи створену конструкцію шарніра і властивості поліформальдегіду, компанія KRAUSE досягла абсолютно нового рівня жорсткості з’єднання. Нові драбини більш зручні, ергономічні, а також вони мають цілий ряд додаткових функцій. Можна з упевненістю сказати, що нова колекція набагато детальніше і глибше охоплює інтереси та побажання споживачів. У зв’язку із зміною ширини ступенів, механізму кріплення робочих полиць, заміною шарнірних з’єднань і впровадження серії нових моделей Securo змінилися і артикули драбин.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button