Різне

Свинцева стрічка – ефективний інструмент створення вітражів

05-11-14-foto-cikavosti250x170-1Як видно з назви, основним матеріалом, що використовується для виготовлення стрічки, є свинець. Зверху виробу наноситься спеціальна захисна плівка, що імітує золото, срібло, бронзу, та інші декоративні матеріали.

При створенні плівкових вітражів http://www.vitrajparis.ru/ може застосовуватися як самостійний елемент декорування або служити контуром малюнка. Як правило, свинцева стрічка наклеюється на лицьову сторону скла, а плівка – тільки на зворотню. А при використанні декоративної свинцевої стрічки з обох сторін досягається візуальний ефект справжнього вітражу. Для забезпечення високої якості виробу художники-вітражисти використовують спеціальне обладнання: гумовий валик, ніж для різання свинцевої стрічки, набір притисків, та інші ручні інструменти.

Які переваги дає використання свинцевої жили?

До перваг матеріалу відносять простоту і зручність використання. Завдяки самоклеючому шару, стрічка легко кріпиться на поверхню скла. Крім того, матеріал відрізняється високою еластичністю, що дозволяє використовувати його як для створення округлих форм, так і для гострокутних малюнків.

На що звернути увагу при виборі вітражної стрічки?

Один з важливих параметрів будякої свинцевої стрічка- це її товщина. На сьогоднішній день випускаються стрічки товщиною від 2-х до 22-х мм. При підборі жили необхідно враховувати товщину декоруючого скла: в ідеалі параметри поверхні і вітражної жили повинні збігатися. Завдяки застосуванню такого принципу можна досягти візуального ефекту справжнього вітражу. Ще один важливий нюанс, який рекомендують враховувати при підборі матеріалу, це форма стрічки. Сьогодні випускаються свинцеві жили овальної, круглої, прямокутної і трикутної форми. А щоб досягти максимального візуального збігу з справжнім вітражем, рекомендують вибирати тільки високоякісні свинцеві жили, які мають чітку форму і акуратний край.

Де ще використовується свинцева стрічка?

Крім створення вітражів, стрічка може застосовуватися для декорування фасадів меблів, оригінального оформлення склопакетів, міжкімнатних дверей, і будь-яких поверхонь з гладкою поверхнею.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button