Гумор

Найкраща робота в світі

Місце роботи – райський острів. Заробітна плата – 17 500 доларів на місяць. Досвіду роботи, спеціальної освіти не потрібно. Посадові обов’язки – жити на віллі з басейном і полем для гольфу, здійснювати прогулянки по острову, час від часу займатися дайвінгом, щотижня оновлювати фото-і відеоблог, давати інтерв’ю журналістам. Авіапереліт до місця роботи і назад оплачується. Хіба не найкраща робота в світі?

foto_cikavosti_10.08.2014-03

Це зовсім не фантазія, а реальна вакансія – доглядач острова Гамільтон, який входить до складу Великого Бар’єрного рифа. Від кандидатів вимагається знання англійської мови, вміння плавати, володіти навичками роботи в Інтернеті. Роботодавцем виступає австралійський штат Квінсленд. Як сказав міністр туризму Дезлі Бойл, така робота є законною і доступною для всіх. Але, як не важко здогадатися, що бажають мати таку роботу багато, а вибрали лише одного.

Роботодавцем було отримано близько 35000 резюме, попередній відбір пройшли 50 осіб з 22 країн світу. З них роботодавець вибрав 10 чоловік. За результатами користувальницького голосуванням переможцем конкурсу став 34-річний житель Великобританії Бен Сатол, організатор благодійних заходів. Метою організації такого проекту стала підтримка туристичного бізнесу.

Щось подібне винайшли в штаті Юта США. Там посадові обов’язки полягають в катанні по гірських схилах на лижах та веденні відеоблогу протягом 4 місяців. Оплата – 40 000 доларів плюс безкоштовне екіпірування, ноутбук і відеокамера.

foto_cikavosti_10.08.2014-03-01

Однак таку роботу можна віднести до розряду тимчасових. Що стосується більш постійної роботи, то за результатами опитувань британських соціологів, найкраща робота – у ведучого “Top Gear” Джеремі Кларксона. Президент США Барак Обама за результатами опитування посів лише четверте місце. У рейтинг також потрапили футболіст Девід Бекхем, Папа Римський і Санта-Клаус.

Якщо ви також в пошуках роботи, завітайте на портал HeadHunter, де ви зможете знайти великий перелік вільних вакансій. Зокрема, на http://hh.ua/ представлені вакансії вищих менеджерів в сфері продажу.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button