Технології

Число інфікованих мобільних пристроїв досягло 16 мільйонів

З постійно зростаючою кількістю мобільних пристроїв, що знаходяться в активному користуванні, природно, зростає інтерес до них з боку зловмисників. Про це говорять і свіжі дані дослідників французької компанії Alcatel-Lucent, зайнятої у сфері телекомунікаційного обладнання, згідно з якими приблизно 16 мільйонів ґаджетів в минулому році були заражені різним шкідливим ПЗ. Останнє дає можливість хакерам, наприклад, красти персональну інформацію і гроші з рахунку.

17-02-15-foto-600x426-1

Таким чином, експерти Motive Security Labs у складі Alcatel-Lucent приходять до висновку, що число заражених шкідливим ПЗ мобільних пристроїв в минулому році зросла на 25 відсотків порівняно з показниками роком раніше. Причому, шість програмних розробок з рейтингу Top 20 Mobile Malware були орієнтовані саме на шпигунство за користувачами, яким не пощастило занести цих “шпигунів” на свої ґаджети, включаючи відстеження телефонних розмов, текстових повідомлень та електронної переписки.

Читайте також: Майже всі мобільні віруси створені для Android

Популярністю серед зловмисників користується, зокрема, операційна система Android, а пов’язано це не тільки з поширеністю смартфонів і планшетів на базі даної платформи, але також і з тим, що зазначені ґаджети дозволяють користувачам досить легко завантажувати програми та ігри з неофіційних інтернет-магазинів. У той же час той же iPhone без джейлбрейка захищена куди ретельніше і надійніше якраз тому, що Apple дозволяє скачувати ПО для нього тільки з офіційного App Store.

Натхнення: ferra.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button