Фото

Число загиблих при рятуванні слоненяти тайських слонів збільшилося до десяти

Драма сталася в таїландському національному парку Кхао Яй («Великі Гори») в 150 км від Бангкока. Мабуть, вона почалася з того, що трирічне слоненя зірвалося у прірву біля водоспаду.

Як ми писали в неділю, рано-вранці в суботу рейнджери почули ревіння слонів і поспішили з’ясувати, що сталося. У місцевому струмку вони знайшли потонулого слоненяти і двох дорослих тварин, які намагалися витягнути його тіло з води і виглядали неабияк втомленими.

Подальші пошуки дозволили виявити в струмку тіла ще п’яти дорослих особин, очевидно загиблих при тій же «рятувальній операції».

І ось, тепер, з’ясувалося, що подія була ще драматичнішою. В понеділок нижче за течією гірської річки, що протікає через розколину, були знайдені за допомогою відеозйомки безпілотниками з висоти ще п’ять тіл загиблих гігантських тварин, йдеться в повідомленні місцевого порталу «Тхаі Рат».

Найімовірніше, слони, які належали до одного стада, загинули при спробі врятувати слоненяти, що впав у прірву першим. Таким чином, в одній трагічній події загинули відразу 11 диких слонів.

В даний час на території національного парку тривають пошуки двох слонів стада, що вижили в пригоді, але, по всій видимості, отримали поранення.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments