Поради

Чищення кондиціонерів – це необхідність!

Систематично здійснювати чистку кондиціонера – це важливий і необхідний етап його використання. Виробники кондиціонерів не рекомендують нехтувати цим процесом. Фахівців надійної фірми ви можете знайти за посиланням – на сайті є контактні дані.

Причини необхідності чищення

Кондиціонеру необхідно регулярно проводити чищення з технічних міркувань. Внутрішній блок пристрою містить фільтри, які згодом покриваються пилом і брудом. Якщо їх не звільняти від накопиченого бруду, то може зламатися компресор. Це обумовлено зниженням нормальної роботи вентилятора через пил, в результаті чого не забезпечується нормальний рівень тепловіддачі. Компресор продовжує здійснювати роботу, але при цьому він починає перегріватися, його клапани підгоряють, з’являється запах гару в холодоагенті, відбувається порушення мастильних властивостей і відбувається злам. Вартість ремонту такого компресора перевищує вартість половини нового кондиціонера, що робить нерентабельним його ремонт.

Зовнішній, зовнішній блок теж вимагає до себе уважного ставлення і своєчасного звільнення від пилу, що накопичився і дрібного сміття.

На думку фахівців в галузі мікробіології, в брудних кондиціонерах розмножуються бактерії. Вони здатні завдавати шкоди здоров’ю людини, що дихає забрудненим повітрям. Під їх шкідливою дією можуть розвиватися різні численні хвороби.

Існує думка, що засмічений кондиціонер стає ідеальним місцем для появи цвілевих грибів. Але це доказово не підтверджено. У будь-якому випадку фахівці приходять до висновку про те, що обслуговування, яке включає чистку апарату, запобігає ризику виникнення в ньому бактерій або цвілі.

Основні стадії чистки

Очищення пристрою від забруднень проводиться в два етапи:

1) Перший етап полягає в систематичному регулярному чищенні фільтрів. Частота проведення процедури очищення залежить безпосередньо від чистоти приміщення, в якому розташовується кондиціонер, від інтенсивності його експлуатації. В середньому, вона здійснюється один раз протягом двох тижнів.
2) Другий етап полягає у внутрішньому очищенні системи. Її може проводити тільки фахівець, оскільки необхідно частково розкривати внутрішню частину кондиціонера. Крильчатка притягує сміття і пил, а скупчений на ній бруд не дозволяє в повній мірі видувати необхідний об’єм повітря для охолодження приміщення. Вихідне повітря несе в собі вогкість, воно містить частинки пилу і бруду, що робить шкідливим вдихання такого повітря людиною.

Звернутися за допомогою можна до фахівців «БТ сервіс».

Очищення внутрішнього блоку

Внутрішнє очищення кондиціонера включає в себе його часткове розбирання і обробку антибактеріальними засобами. Це усуне бруд і вивітрить неприємний запах. Чистку не рекомендоване здійснювати самостійно, без допомоги фахівців. Неправильне обслуговування може призвести до намокання електросхем, надлому внутрішніх засувок і іншого зламу. Часто це пластикові елементи пристрою. Крім того, це несе небезпеку для здоров’я. Людину може вдарити струмом.

Очищення зовнішнього блоку

Розташування кондиціонера у відносній близькості від дороги, від квітучих тополь спричиняє необхідність більш частого очищення його зовнішнього блоку. Стільники забиваються тополиним пухом і пилом. Розташування низько від землі призводить до утворення бруду. У разі установки кондиціонера на віддаленій ділянці від землі, для його обслуговування, що включає чистку зовнішнього блоку, потрібна допомога висотників.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments