Людина

Чоловік не знає, чого хоче? Класичні жіночі помилки

Уявіть собі: коли чоловік хоче любові, він проявляє це зовсім не так, як жінка. Його поведінка цілком відрізняється від жіночої, наприклад, він більше схильний до дій, а не до натяків і розмов. Якщо чоловік хоче розлучитися, він повідомить про це не так, як жінка, яка вирішила припинити відносини. Рідко трапляється, що чоловік не знає, чого хоче, це теж більше властиво жіночій половині планети. Як же розібратися в загадках чоловічої душі? Ми запитали чоловіків. І ось що вони нам відповіли.

Розмови про почуття
Навіть якщо чоловік хоче любові, він не стане говорити про це прямо, не буде висловлювати свою потребу в теплі і ніжності так само, як жінка. У більшості випадків чоловікам простіше говорити про свої почуття не навпростець в лоб, а трохи відсторонено. Наприклад, у відповідь на запитання, що б він (гіпотетично) хотів робити під час романтичних вихідних. Йому простіше висловити свої почуття, якщо він розповідає, що він відчув, коли вперше вас зустрів. Задавайте правильні питання, слухайте уважно і робіть висновки.

Освідчення в коханні за допомогою дій
Чоловікам зазвичай простіше показувати своє відношення не словами, а діями. Роблячи ремонт, допомагаючи вам у важкій ситуації, влаштовуючи вашу зустріч в абсолютно неймовірних умовах, розгрібаючи купу проблем, щоб присвятити вихідні тільки вам і навіть просто виносячи сміття, чоловік голосно говорить «я тебе люблю». Вмійте це чути.

Сприйняття шлюбу
Вважається, що чоловіки бояться одружуватися. Однак факти говорять зворотнє. Чоловіки ставляться до шлюбу дуже серйозно, тільки їм потрібно багато часу, щоб переконатися в тому, що вони збираються пов’язати своє життя з тією самою жінкою, що з нею їм буде добре. У дослідженнях, в яких опитували давно одружених чоловіків, 90% сказали, що другий раз одружувалися б на тій же жінці.

Він дійсно слухає!
Коли ви розмовляєте з подружкою, ви часто говорите «угу» або «так»: таким чином ви показуєте, що уважно слухаєте. Чоловік рідко робить те ж саме. Якщо він мовчить, поки ви говорите, це не означає, що він поринув у свої думки. Йому найчастіше ніколи думати про свої реакції, тому що він обмірковує те, що ви йому викладаєте.

Спільні справи згуртовують
Чоловік зміцнює свої відносини з іншими людьми (і з жінкою) за допомогою спільних занять, і це йому подобається більше, ніж спільне переживання (хоча це частково спірно, адже кожному потрібно розуміння). Більшість чоловіків будуть захоплюватися своїми жінками, з якими разом можна займатися, наприклад, спортом.

Час на себе
Чоловікам більше, ніж жінкам, потрібно час, щоб побути на самоті. Нехай хобі вашого коханого чоловіка стануть важливою частиною вашого життя. Відпочиваючи від вас, чоловік встигає засумувати за вами. Використовуйте цей час, щоб зайнятися своїми улюбленими справами.

Досвід поколінь
Чоловік вчиться у свого батька. Якщо вам цікаво, як ваш обранець вчинить в певній ситуації, познайомтеся з його батьком. Те, як батько поводиться зі своєю дружиною, розповість вам про те, яким чином ваш чоловік буде ставитися до вас.

Чоловіки не розуміють натяків
Чоловіки не вміють зчитувати емоції так, як це робите ви. Він дійсно не бачить, що ви чимось засмучені! Говоріть прямо про свої почуття, якщо вам важливо, щоб чоловік їх помітив.

Чоловіки цінують визнання
Коли ви вірите в свого чоловіка, він виправдовує ваші сподівання. Коли ви в ньому сумніваєтеся, він веде себе відповідно вашим сумнівам. Якщо ви хочете мати поруч успішного чоловіка, вірте в те, що він вже успішний і з часом буде тільки зростати.

О, секс!
Чоловіки думають про секс … багато і часто. Чоловіки молодше шістдесяти років думають про секс мінімум раз на день. Вони часто фантазують, і їх фантазії набагато химерніші і барвистиші, ніж ваші.

Що до міфу, що для чоловіка – секс як спорт, то це повна нісенітниця. Для чоловіка секс – так само, як і для вас, – спосіб стати до вас ближче. Просто для чоловіка він більш фізіологічний.

А ще чоловіки люблять, коли ви проявляєте ініціативу. Не соромтеся показувати чоловікові, що ви в настрої для сексу – це вас значно зблизить. Правда, це не означає, що чоловік готовий займатися сексом в будь-який момент. Так само, як і ви, він може бути стурбований вирішенням поточних проблем. Якщо він не реагує на ваші загравання, це не означає, що він вас не хоче. Просто дайте йому час переключитися.

Про закінчення відносин
Чоловік так само, як і ви, може бути незадоволений чимось у ваших стосунках. Але не думайте, що він хоче від вас піти. Якщо чоловік хоче розлучитися, він іде. Точка. Якщо ваш чоловік все ще з вами, але занурюється в комп’ютерні ігри, алкоголь або щось ще, ймовірно, він заплутався. Можливо, в даний момент чоловік не знає, чого хоче, і йому потрібно більше вашої уваги. Але поки він з вами, ваші відносини мають усі шанси на відновлення.

Він вкладається
Так само, як і ви, чоловік розуміє, що з розставанням втратить дуже багато чого. Тому, якщо ви відчуваєте, що у вас у відносинах є складнощі, розбирайтеся з ними відразу. Ваш чоловік буде вирішувати всі проблеми разом з вами, поки він бачить, що ви в цьому зацікавлені.

Натхнення: www.medkrug.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button