Людина

Чоловіки і жінки вважають за краще займатися сексом в різний час

За словами фахівців зі Сполучених Штатів Америки, чоловіки і жінки вважають за краще займатися сексом в різний час доби. Провівши цілий ряд соціологічних експериментів, вчені визнали, що представники сильної половини людського суспільства віддають перевагу заняттям любов’ю в ранковий час, а якщо бути точним, то приблизно з шести до дев’яти годин, у той час як представницям жіночої статі подобається цим займатися у вечірній час і по ночах. При цьому вершина їх сексуальної діяльності може тривати в середньому три години.

Потрібно відзначити, що у випробуваннях фахівців Америки брали участь трохи більше тисячі осіб. У підсумку, всього лише одинадцять відсотків опитаних жінок дали свою згоду на інтимну близькість в ранковий час, а шістнадцять відсотків чоловіків, які були опитані, погодилися на нічні сексуальні розваги.

Крім того, в процесі дослідження американські вчені зробили висновок, що фізична пристрасть не має ніякий вплив, в який час віддає перевагу прокидатися чоловік – в ранній час або трохи пізніше.

За запевненням фахівців, для того, щоб між партнерами завжди було розуміння в інтимному плані, необхідно підлаштовуватися один під одного.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button