Людина

Вчені з Британії мають намір навчити людей вживати в їжу комах

Як заявили експерти, продовольча криза, що існує в країнах, які розвиваються, може бути вирішена за допомогою введення в звичний раціон харчування людини комах.

a326faf5a3b6f9c5714848df6b1b15a9

Таку інформацію повідомили дослідники з Великобританії. Спільно з Організацією Об’єднаних Націй фахівці мають намір реалізувати унікальну рекламну компанію, основним завданням якої стане популяризація поїдання цвіркунів, тарганів і павуків. За словами медиків, їм вдалося знайти дієвий спосіб вирішення продовольчих проблем. Як заявили вчені, метод, рекомендований науковцями, досить оригінальний.

Читайте також: 

Слід зауважити, що комахи містять величезну кількість білка, необхідного для повноцінного життя людей. Таким чином, експертам вдасться допомогти дітям набрати вагу і заповнити організм важливими живильними елементами. Дослідники впевнені, що привчити чоловіків і жінок до використання подібних інгредієнтів буде дуже непросто. Майже у всіх людей цвіркуни і павуки викликають почуття глибокої відрази.

Фахівці сподіватися, що ряд маркетингових акцій дозволить співробітникам ООН завоювати довіру хлопців і дівчат. Експерти мають намір переконати населення в тому, що комахи нічим не відрізняються від м’яса тварин.

Натхнення: healthvesti.com

Кнопка «Наверх»