Екологія

Чоловіки залишають більший вуглецевий слід, ніж жінки

Згідно з новим дослідженням, самотні чоловіки вносять більший внесок у зміну клімату, ніж жінки. Це пов’язано з перевагами в їжі та транспорті.

Image by Ryan McGuire from Pixabay

Група шведських дослідників виявила, що самотні чоловіки в середньому виробляють на 16% більше парникових газів, ніж жінки. Дослідження показує, що жінки, як правило, витрачають гроші на «продукти з низьким рівнем викидів», хоча чоловіки витрачають на 2% більше грошей. Також чоловіки частіше сідають за кермо, а жінки воліють громадський транспорт.

«Різниця в викидах чоловіків і жінок зумовлена ??не відмінностями у витратах, а скоріше відмінностями в структурі витрат», – написала провідний автор Анніка Карлсон Каньяма.

Автори також зазначають, що витрати жінок частіше спрямовані на охорону здоров’я, меблі або інші сфери, які мають менший вуглецевий слід. Що стосується самих продуктів, незважаючи на те, що чоловіки споживали більше м’яса, жінки, як правило, купували більше молочних продуктів, які також впливають на вуглецевий слід.

Дослідження показали, що люди могли б знизити викиди вуглекислого газу на 36-38%, якби обидві статі споживали більше рослинної їжі, подорожували на поїзді, а не літаками чи автомобілями, і купували старі меблі замість абсолютно нових предметів.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button