Екологія

В Австралії побудують завод з переробки відходів в енергію

Phoenix Energy Australia вибрав компанію BGC Contracting в якості підрядника для проектування та будівництва об’єкту з виробництва енергії з відходів у Куїнана. Інвестиції досягнуть $ 400 мільйонів.

Проект буде першим у своєму роді, створеним в Австралії, де буде інтеграція утилізації відходів з виробництвом енергії, щоб забезпечити практичне вирішення двох суспільних проблем: утилізації відходів і постачання поновлюваних джерел енергії.

Детальне проектування об’єкта перетворення відходів у енергію, який буде мати змогу щорічно виробляти 32 МВт електроенергії, наближається до завершення. Перевірена технологія поставляється провідними міжнародними компаніями Mitsubishi Heavy Industries Chemical Co і Martin GmbH. За оцінками, 800 робочих місць буде створено протягом трирічного проекту будівництва, включаючи субпідрядні та постачальницькі можливості, доступні для місцевих і національних підприємств.

На заводі буде близько 60 оперативних робочих місць після завершення будівництва і запуску виробничого процесу. Phoenix Energy вже підписав 20-річні контракти на поставку відходів як з регіональним Rivers Regional Council, що представляє шість місцевих органів виконавчої влади, так і з міською владою Куїнана. Об’єкт буде приймати і обробляти до 400000 тонн залишкових відходів у рік. Це дозволить суттєво знизити залежність від поховання побутових відходів та забезпечити поліпшення утилізації.

Натхнення: greenevolution.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button