Людина

Чому чоловіки брешуть своїм жінкам?

Чому чоловіки брешуть своїм жінкам?Чоловіче словоблуддя – феномен приголомшливий. Ті чоловіки, у яких язик добре підвішений, у відносинах з жінками завжди домагаються свого, а іноді «якісний словесний понос» представників сильної статі рятує шлюби. Адже жінка легше повірить в якісну брехня, ніж в гірку правду.

І справа навіть не в тому, що чоловікам є що приховувати, просто їм не хочеться, щоб їх жінки знали правду. Зрозумівши 5 причин чоловічої брехні, ви зможете домогтися тієї самої правди, не роблячи для цього нічого екстравагантного.

Отже, пункт перший і найпоширеніший. Чоловіки бояться зомбі. Іноді здається, що жінки, неймовірно схожі на зомбі. Варто дівчині або дружині дізнатися певну інформацію, вона з особливим збоченням починає колупати чоловікові голову своїми нервами і питаннями в спробі отримати все більше і більше.

Можливо, чоловік і хотів би розповісти своїй коханій про те, як їх з мужиками прийняли за акушерів і вони, п’яною юрбою, брали пологи! Але ви ж неодмінно станете цікавитися і тим, як вони потрапили до лікарні та іншими, ну абсолютно нецікавими для нього питаннями. Ось чоловік і відкриває рот тільки по святах і то, якщо його запитують.

Чоловіки самі знають, що їм робити. Ми обожнюємо радити і наставляти, ми можемо намагатися змінити чоловіка, навіть не почавши з ним зустрічатися, а навіщо час втрачати! Ось тільки сильній половині людства не хочеться вислуховувати купу філософських роздумів після розповіді про те, що він вчора випив у барі пива, а вже якщо друга половина дізнається про будь-які угоди або фінансові афері, укладені в цей час … тут включається зомбі.

Нерідко, в тому, що чоловіки брешуть, винне сама життя, доля, ну і його колишня. Мабуть, раніше за кожен похід до клубу і телефонний дзвінок від сторонньої жінки ваш благовірний отримував спочатку допит з пристрастю, а потім в бубон. Ось і виробився у хлопця інстинкт самозбереження, він вже на автоматі захищає себе і своє життя, сам того не бажаючи.

Ще один варіант, чому чоловік може брехати – він збоченець і грає в «здогадається чи ні». Припустимо, він екстремал і любить ходити по лезу ножа. Виграє він чи програє? Буде переможцем або суддя винесе йому смертний вирок?

«Пробач люба, але Бетмен – це я». Чоловік може брехати, щоб здаватися краще, тим самим отримуючи вигоду від маленької брехні. Він може брехати вам в дрібницях, адже приємно відчувати на собі погляд коханої жінки, і розуміти що для вас він у цю хвилину Супермен, який щойно врятував з палаючого будинку вісімнадцять голодних немовлят і кошеня, і це тільки тому, що і сьогодні він теж утримався і не покурив.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button