Різне

Чому дерев’яні будинки кращі?

Сучасна людина, перш за все, піклується про своє здоров’я та здоров’я своєї родини, тому все більше уваги з кожним роком приділяється екологічно чистому житлу. Звичайно ж, приємно жити в будинку, виготовленому з натуральних природних матеріалів, які створюють особливий мікроклімат і наповнюють приміщення запахом натуральної деревини.

Найбільш популярним заміським житлом на сучасному етапі є дерев’яні будинки, які виготовляються із застосуванням різних сучасних будівельних технологій і мають свої особливості. Найбільшого поширення набули http://articomfort.ru/, такі як будинки з оциліндрованих колод, профільованого, струганого і клеєного бруса, а також будови, що відносяться до окремої категорії дерев’яних будівель, це каркасні, каркасно-щитові і щитові котеджі.

07-11-14-foto-cikavosti600x365-1

Будівлі з оциліндрованих колод пропонують неповторний витончений вид традиційної будови, але вже з новітніми сучасними тенденціями в зовнішній і внутрішній обробці. Оциліндровані колоди, що застосовують для будівництва, можуть бути різного діаметру, все залежить від того, чи це буде котедж для постійного проживання чи ні, але краще виразно використовувати колоди більшого діаметру, так як воно краще сидить в стіні і мають кращу теплоізоляцію. Особливістю такого котеджу є те, що він попередньо збирається, пронумеровується кожна колода, а потім весь фасад розбирається і будується на майданчику замовника. При зведенні стін використовується пазування, а колоди з’єднуються на шкантах або шипах, причому укладаються з використанням утеплювача джутово-льняного волокна. Такий тип будинку обов’язково вимагає проконопачування і усадки і подальшої внутрішньої обробки з додатковим проконопачування через рік. Архітектурні форми будівель різні і різноманітні і мають безліч проектних рішень.

Брусові будови можуть бути виконані з профільованого і клеєного бруса. Головна відмінність матеріалів в тому, що профільований брус виготовляється з масиву дерева, а клеєний брус з окремих ідеально рівних дощечок, з’єднаних в єдине ціле за допомогою клею. Клеєний брус може мати більш високу міцність, однак при його виготовленні використовується клей. З того й іншого матеріалу можуть зводяться красиві котеджі різної за складністю архітектурної форми. Головне достоїнство котеджів з бруса, це різні варіанти обробки, так може застосовуватися клінкерна плитка, штучний камінь, блок-хаус, сайдинг або залишиться оздоблення таким, як є, з покриттям за допомогою спеціального лаку. Головною особливістю при будівництві такої будівлі є повна миттєва збірка на фундаменті. Всі вінці брусів з’єднуються з використанням системи пазів, при цьому утворюється надійне з’єднання, а прояв зазорів повністю виключено.

Каркасні будинки будуються з використанням будівельних брусків різної довжини та діаметру, з яких зводиться каркас будівлі, а в утворену порожнину вкладається утеплювач. Всі стіни фасаду оздоблюються пароізоляційними і вологоізоляційними матеріалами, а на сам каркас кріпляться спеціальні листові матеріали.

Каркасно-щитові або панельні будинки збираються з спеціально підготовлених в заводських умовах щитів або Sip панелей, які з двох сторін обшиті деревно-стружковими плитами, всередині між якими знаходиться утеплювач.

Всі панелі і щити мають вже готові прорізи під вікна і збираються на будівельному майданчику як конструктор. Всі типи каркасних, каркасно-щитових або панельних будівель мають можливість різних варіантів обробки, це може бути сайдинг, євровагонка, клінкерна плитка, штучний камінь і багато інших оздоблювальних матеріалів. Дані типи фасадів мають невелику вагу, у зв’язку, з чим навантаження на фундамент незначна.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button