Різне

Пластикові вікна від MONTBLANC

Пластикові вікна від MONTBLANCШирокий вибір пластикових вікон дозволяє замовнику вибрати найбільш підходящий пластиковий профіль серед зарубіжних, так і вітчизняних марок. Багато клієнтів віддають перевагу саме вітчизняним брендам – вони демонструють найбільш вигідне поєднання ціни та адаптованості до вітчизняних кліматичних умов.

Приклад такої марки – Montblanc (Монблан). Пластикові профілі цієї фірми виготовляються за австрійськими технологіями на заводі міста Електросталь Московської області. Історія бренду вельми солідна: виробництво російських профілів на австрійських лініях A + G Extrusion Technology GmbH ведеться з 2000 року.

Конкурентні переваги марки

Європейська якість і надійність (вікна Montblanc розраховані на 60 років експлуатації!) поєднуються з розумними цінами. Конкурентні переваги марки вагомі: не вимагається платити мита, не треба витрачати великі суми на перевезення.

Плюс до всього – врахування російського клімату. Montblanc розробляє різні типи профілів, у тому числі і призначені для регіонів з дуже суворими погодними умовами. Вікна Montblanc з успіхом експлуатуються і на Крайній Півночі, і на Далекому Сході. Вони відмінно окупаються в умовах холодної зими. А якщо згадати непередбачуваність російської погоди – наприклад, квітневі снігопади у Підмосков’ї – стає зрозумілою популярність цієї марки на вітчизняному ринку.

okna-Montblanc_resizedЗнайомимося з асортиментом

Широко поширені трикамерні системи Montblanc. Вони прекрасно зберігають тепло і при цьому володіють монтажною шириною коробки в 58 – 60 мм, що робить профіль витонченим і негроміздким. Елегантна геометрія профілю доповнюється округленими кромками. Приклад таких вікон – популярна серія Montblanc Eco 60, з якою можете ознайомитися , вона поєднує високі теплозберігаючі властивості з вражаючою естетикою конструкції. Montblanc Eco 60 дозволяє встановити склопакет до 32 мм. Монтажна ширина коробки – 60 мм. Конструкція відрізняється легкістю і ергономічністю.

Ще більшими теплозберігаючими параметрами володіють п’ятикамерні профілі Montblanc. Варто звернути увагу на серію Montblanc Termo 60. Володіючи такою ж базової шириною в 60 мм і красивою геометрією профілю, цей варіант передбачає установку п’ятикамерного склопакета.

Вам потрібен профіль з ще більш високими характеристиками по теплозахисту? Це Montblanc Grand 80. Цілих шість камер при ширині монтажної коробки в 80 мм дозволяють використовувати такі вікна в Якутії і на Камчатці, в Мурманську і Владивостоці. Сюди можна встановити склопакет шириною до 52 мм. Доповнює можливості теплозбереження запатентована особливість конструкції, завдяки якій Montblanc Grand 80 гарантує для внутрішньої поверхні вікон більш рівномірний розподіл температури. Відповідно, у Montblanc Grand 80 гранично висока і звукоізоляція.

Ще більш високі показники теплоізоляції у системи Montblanc Nord 70! Вищий клас теплозахисту робить ці профілі придатними до використання хоч на Камчатці, хоч на Сахаліні.

Можливо, вас більше цікавлять вікна для нестандартної архітектури? Розробники Montblanc готові запропонувати вам п’ятикамерні склопакети Montblanc City 120. Це унікальні дизайнерські профілі, які можна використовувати для скління самих нестандартних архітектурних конструкцій, аж до витончених арок і екерів….


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button