Різне

Особисте життя жінки залежить від тонкої талії

Особисте життя жінки залежить від тонкої таліїШотландські учені з’ясували, чому чоловіки люблять жінок з тонкою талією. Виявляється, чим менша талія, тим рідше чоловік страждає від еректильної дисфункції, передає The Daily Mail. З цієї причини жінки з такими пропорціями здаються фізично привабливими, і статеве життя їм приносить більше задоволення.

До речі, до цього експерти вже доводили: чоловіки в принципі розцінюють жінок з тонкою талією як сексуально привабливих. Можливо, з еволюційної точки зору, повні люди з порушеними пропорціями пов’язуються у свідомості з хворобами.  Та ми з вами істоти суспільні, тому жіночу привабливість можна прикрасити та збагатити різними доповненнями. Приміром, сережками, широкий вибір яких знайдете на http://copybrand.com.ua/, де вам нададуть консультації професійні фахівці.

Щоб наочно продемонструвати зв’язок обхвату талії партнерки і статевої функції чоловіка, експерти звернулися до Міжнародного індексу еректильної функції. Також оцінювалася частота статевих контактів. Загалом, в дослідженні взяли участь 700 чоловіків 35-65 років.

Підсумок опитування наступний: чоловіки, які мали більш молодих партнерок з тонкими таліями, та й самі були молодші, рідше стикалися з проблемами в статевій сфері. Плюс, ступінь їхньої сексуальної задоволеності виявилася найвищою.

За словами Стюарта Броді з Університету Західної Шотландії, невеликий об’єм талії у жінки привабливий, незалежно від віку обох партнерів. До того ж, черевний жир знижує на гормональному рівні гостроту сексуального бажання у жінки.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments