Різне

Жива природа – це секрет щастя

Бажаючи насолоджуватися життям, прекрасно себе почувати і відчувати задоволеність у всьому, людина повинна жити поруч з садами, парками та лісовими масивами та іншими зеленими насадженнями.

Саме зелень, що оточує житло людини, робить його по-справжньому щасливим, спокійним, оптимістично налаштованим. Як правило, такі люди краще влаштовані в житті, бачать лише позитивні моменти в ній, отримуючи задоволення практично від кожного прожитого дня. Такі дані британських вчених з Ексетерського університету.

Дослідження передбачало спостереження фахівців за життям, а також психологічним станом членів близько п’яти тисяч сімей і десяти тисяч самотніх людей.

Всіх учасників об’єднувала одна умова: вони переїхали жити на нове місце в період з 1991-2008 рр.. До переїзду вони проживали поруч з парковими і лісовими зонами. Всі вони стверджували, що тоді вони відчували себе набагато щасливішими, задоволеними і спокійнішими, ніж після зміни місця проживання. У них не спостерігалося жодних психічних розладів. Навіть коли в сім’ях, які проживали поруч з лісом, відбувалися якісь зміни у фінансовому плані, особистому житті, вони зовсім не відбивалися на самопочутті та відчутті щастя респондентів.

Крім того, британські вчені прирівнювали життя поруч з парками та лісовими зонами зі щасливим шлюбом. Фахівці стверджують, що стан людини, яка близька до природи, схожий з тим, в якому перебуває закохана і щаслива людина. Цей стан можна також порівняти з отриманням гарної роботи і повною задоволеністю професійною діяльністю.

Це дослідження, як вважають вчені, може допомогти різним містобудівним організаціям при будівництві та плануванні нових міст.

[poll id=”1″]


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button