Різне

Чому плачуть пластикові вікна (відео)

Нерідко, коли відбувається заміна дерев’яних вікон на пластикові, можна спостерігати, як на склі з’являється волога. Інакше кажучи – вікна починають «плакати». Існує 4 можливі причини, за якими пластикові вікна плачуть. Знаючи їх, можна самостійно виправити цю проблему, а якщо не вдастся, здійснити http://www.okna-unika.ru/.

07-12-14-foto-600x450-1

  1. Велика кількість кімнатних рослин. Домашні квіти утримують вологу і можуть служити додатковим джерелом причини вологості кімнати.
  2. Підвищена вологість повітря в приміщенні. З цієї причини вікна часто плачуть на кухні, де готують їжу і не провітрюється приміщення.
  3. Крім того, в зимовий сезон причиною вологості можуть бути і заставлені меблями радіатори опалення. Якщо в будинку недавно зробили капітальний ремонт, то така тенденція теж спостерігається. Особливо це стосується панельних будинків, так як бетон затримує вологу дуже тривалий час, зазвичай до двох років.
  4. Погано працює внутрішня вентиляція приміщення. Для перевірки працездатності треба піднести запалену свічку до вентиляційного вікна. Якщо полум’я свічки зрушиться до шахти вентиляції, то значить, серйозних проблем з нею немає.

Таким чином, однією з найпоширеніших причин запотівання пластикових вікон є підвищена вологість повітря в приміщенні. Якщо відрегулювати температуру повітря і не допускати різких перепадів, то можна назавжди забути, як плачуть пластикові вікна.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button