Технології

DARPA хоче створити повністю безшумний мотоцикл для військових

Елітний загін спеціального призначення проникає на ворожу територію на абсолютно безшумних електричних мотоциклах, що володіють великим запасом ходу… Приблизно таку можливість хоче втілити в реальність агентство з перспективних оборонних науково-дослідних розробок США (DARPA), і для реалізації задуманого агентство надало невеликій інноваційно- дослідницькій групі Logos Technologies ґрант на розробку подібних мотоциклів.

darpabikes_450

Розташована в штаті Віргінія компанія Logos розробила Мультипаливну гібридно – електричну силову установку-двигун, який може працювати в режимі практично повної безшумності. Завданням компанії стоїть установка подібного двигуна на платформу підвищеної прохідності, яка є проектом партнерської компанії BDR, розташованої в Сан -Франциско (США) і займається виробництвом електричних мотоциклів. Слід зазначити, що ця компанія свого часу також побудувала електричні мотоцикли для їх використання силами правопорядку (поліції).

«Це стане першим випадком, коли багатопаливний гібридний мотор буде інтегрований в повнорозмірний мотоцикл для бездоріжжя», – повідомляє компанія Logos.

Читайте також: Рельсотрон: новий етап розвитку зброї майбутнього 

Крім того, що такі мотоцикли будуть покликані істотно знизити ризик виявлення спецпідрозділів на ворожій території, їх електрична система дозволить їм пересуватися на ті відстані, на які не дозволяє пересуватися ДВС на бензині, і в той же час – при необхідності міняти режими для ще більшої економії і запасу ходу. У кінцевому підсумку це знизить ризик конфузів, коли у мотоцикла може закінчиться запас бензину, або сяде батарея прямо посеред ворожої території.

Крім того, наголошується, що подібна гібридна система може бути використана в якості альтернативної зарядки інших електричних пристроїв прямо під час спецоперацій.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button