Людина

Чому ви перестанете слухати нову музику у 33 роки

Якщо ви турбуєтеся з приводу втрати інтересу до нової музики, то ваші побоювання не марні.

02-05-15-foto-600x337-1 (2)

Згідно з новим дослідженням, більшість людей перестає цікавитися музикою як такою під час досягнення періоду “зрілості”, тобто приблизно в 33 роки. Іншими словами, після того, як ви подорослішаєте остаточно все, що вас буде цікавити, – музика, що полюбилася вам на початку ваших 20-х рр.

Компанія Spotify, найпопулярніший у світі музичний онлайн-сервіс, провела дослідження уподобань своїх користувачів. Воно показало, що підлітки слухають майже виключно нову музику, стежать за рейтингами і хіт-парадами, а от люди, яким більше 30, воліють слухати щось стареньке. Смаки молодих людей формуються і швидко змінюються після 20 років, але відразу після 30 користувачі стають більш консервативними.

 

Фахівці Spotify кажуть, що цьому є дві причини.

По-перше, ті, хто старше, частіше слухають радіостанції FM-діапазону, а тому рідше знаходять для себе нові привабливі жанри. По-друге, люди після 30 більшою мірою схильні слухати те, що було популярно, коли вони були студентами.

Дослідження також показало, що чоловіки частіше жінок експериментують, звертають більше уваги на нових, тих що набирають популярність артистів. Ті, у кого є діти, теж більш охоче сприймають нових музикантів, ніж ті, у кого їх немає.

Чому інтерес до нової музики падає після 33 років? Дослідники кажуть, що люди в цьому віці зазвичай вже занадто зайняті для того, щоб цікавитися музикою. І до того ж вони щасливіші від підлітків, а значить, їм не потрібно ідентифікувати себе з якимось конкретним музичним напрямком.

Натхнення: http://lifter.com.ua/


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button