Людина

Вчені з’ясували, чому люди поправляються після 30-ти років

Представники європейської асоціації ендокринологів протягом декількох років проводили дослідження підстав, за якими багато людей стрімко набирають вагу після 30-ти років.

Експерти переконані, що головна умова полягає в тому, що змінюється гормональний фон людини, і це трапляється саме при досягненні 30-річного віку. Саме під впливом гормонів після тридцятого дня народження жирові відкладення можуть з’являтися навіть у тих людей, які раніше не знали, що таке зайва вага, і завжди були стрункими, зберігаючи правильний раціон, а також здоровий спосіб життя до 30-річного віку.

Експерти також дійшли висновку, що жінки, у яких вік наближається до позначки 40, втрачають стрункість і привабливість з 2-ма гормонами: естрадіолом і прогестероном. Роль цих гормонів в жіночому організмі важко переоцінити. Саме ці два гормони займаються регулюванням процесів перетравлення (метаболізму), а також забезпечують можливість народження дитини. Коли зменшується вміст одного з вищезазначених гормонів, сповільнюються процеси обміну речовин, через це і з’являються зайві кілограми.

А ось у чоловіків все інакше, і якщо у чоловіка у віці 30 років є зайва вага – це тільки його вина.

Причини цього – зловживання пивом і малоактивний спосіб життя. Пиво містить в собі ферменти, які, як стверджують вчені, призводять до абдомінального ожиріння або, як у народі кажуть, до «пивного животику». Подібні жирові відкладення прибрати майже неможливо. Тому щоб уникнути проблем, несучих дискомфорт, які пов’язані із зайвими кілограмами, ендокринологи радять усім людям правильно харчуватися і вести активний, здоровий спосіб життя.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button