Здоров'я

Чому не варто їсти фрукти після 16:00

Немає сумнівів, що за правильно організованого харчування фрукти сприяють схудненню, головне — знати, коли їх їсти не рекомендується. Про це розповідає консультант зі здорового способу життя Наталія Попова.

Вона говорить, що є декілька причин, чому не варто їсти фрукти після 16:00.

Інсулін. Основна функція інсуліну — знизити рівень глюкози у крові. Це означає, що, щойно людина поїла, рівень глюкози піднявся (особливо сильно піднявся, якщо поїла фруктів), інсулін збільшує проникність різних клітин для глюкози. Друга дія інсуліну — він вимикає розщеплення глікогену, жиру та білка. Оскільки ці процеси вимкнулися, то організм займається іншим процесом, а саме зниженням рівня глюкози в крові. Тобто замість того, щоби спалювати жир, організм «розбирається з глюкозою». Спалювання жиру стає неможливим. А, як відомо, ввечері людина менше рухається, але переважно худнемо ми саме у вечірній і нічний час. Виходить, що замість того, щоб спалювати жир, організм буде займатися іншим завданням.

Ба більше, деякі кислі фрукти здатні розіграти ваш апетит. Увечері, коли ми перебуваємо у спокійному стані, це ні до чого.

Солодкі фрукти перевантажують підшлункову залозу, у вечірній час нам допускати цього теж не бажано.

Увечері й на ніч їсти фрукти не можна ще й тому, що вони дуже повільно просуваються кишківником і починається процес бродіння. Від фруктів у другій половині дня може виникати метеоризм і здуття.

Натхнення: greenpost.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button