Здоров'я

Який хліб найкорисніший, а який найнебезпечніший для здоров’я

Особливо ретельно вибирати хліб для вживання дієтологи радять діабетикам.

Продукти, що містять багато вуглеводів, підіймають рівень цукру в крові — саме це повинні враховувати діабетики, вибираючи хліб. Контроль рівня цукру в крові важливий для всіх, але особливо для людей з діабетом 2 та 1 типу. З огляду на те, що хліб є одним з найпопулярніших продуктів харчування, дієтологи назвали кращі й гірші його види. Повідомляє видання Express, посилаючись на Американську діабетичну асоціацію.

Найгіршим видом хліба, на думку експертів, є продукт, виготовлений з рафінованих вуглеводів, таких як біле борошно. Фахівці пояснюють, що обробка зерна для отримання білого борошна пом’якшує текстуру, але також видаляє клітковину, вітаміни та мінерали й забезпечує хлібу з нього високий глікемічний індекс.

Особливо небезпечними в цьому плані є вироби з додаванням цукру. Вони значно підвищують його рівень в крові. Замість білого хліба діабетична асоціація рекомендує вибирати цільнозерновий.

Кращим видом хліба, враховуючи його вплив на рівень цукру в крові, фахівці називають житній хліб.

Крім того, хліб можна навчитися пекти самостійно, використовуючи борошно з низьким вмістом вуглеводів і не вдаючись до штучних компонентів.

Натхнення: greenpost.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button