Здоров'я

Компанія, яка володіє TikTok, планує створювати ліки за допомогою ШІ

Компанія відкрила на сайті п'ять вакансій для людей, які будуть займатися створенням ліків за допомогою алгоритмів

Китайська приватна холдингова компанія ByteDance, яка володіє платформою TikTok і її китайським аналогом Douyin, планує увійти в галузь охорони здоров’я.

медицина
Image by Pexels from Pixabay

Як повідомляє портал TechCrunch, китайська компанія недавно розмістила п’ять вакансій для команди, яка буде займатися алгоритмами штучного інтелекту для розробки й виробництва нових лікарських засобів.

ByteDance ще в 2016 році створила підрозділ для дослідження і розробки алгоритмів штучного інтелекту під назвою ByteDance AI Lab. В першу чергу алгоритми повинні були обслуговувати контент-сервіси компанії – рекомендувати відео в TikTok і його аналоги.

Нині на офіційному сайті лабораторії кажуть, що вона починає використовувати ширший підхід до розробки штучного інтелекту.

«З огляду на кількість областей досліджень в галузі ШІ, додатки цих нових технологій можна знайти у всіх сегментах нашого портфеля продуктів», – йдеться на сайті ByteDance AI Lab.

У відкритих вакансій лабораторія шукає співробітників зі ступенем доктора наук у відповідних дисциплінах, таких як інформатика, математика, обчислювальна біологія та обчислювальна хімія. Відповідно до опису вакансій, кандидати будуть працювати над розробкою ліків, включаючи дизайн, ідентифікацію та моделювання.

Журналісти не отримали ніяких коментарів від компанії про які готуються проєкт. Поки команда ще не зібрана і занадто рано говорити, наскільки добре вона буде працювати.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments