Здоров'я

Вчені: У працюючих матерів діти страждають ожирінням

Зараз у світі поширюється ожиріння дітей в ранньому віці. Багато країн стурбовані показниками, це обумовлено великою кількістю працюючих мам. Вчені довели, що дитяче ожиріння стало порядком вище через зміни в гендерних ролях сім’ї, тому багато жінок не бажають кидати роботу і кар’єру заради своїх дітей, тим самим даючи їм все менше уваги.

Дослідники, які зіставили дані статистики, що охопила підвищення ваги у дітей і відсоток працюючих матерів, виявили явний взаємозв’язок між двома показниками.

Якщо порівнювати з 1970 роком, то відсоток повних дітей виріс в два рази. На даний момент в світі більше 200 мільйонів неповнолітніх із зайвою вагою. Як стверджують експерти, цифра буде з кожним роком ставати більшою. Причиною всього цього є те, що в сучасному світі жінка вважає за краще більше часу приділяти своїй кар’єрі, ніж доглядом за дітьми. Більшість наймають нянь, щоб не витрачати сили на виховання дитини.

В результаті, діти вживають нездорову їжу в раціон, що часто призводить до зайвої ваги. Побороти ці показники можна за допомогою соціальних гарантій і виплат матерям.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button