Ґаджети

Розробник Xiaomi готує до випуску смартфон з новим чіпсетом

Вже кілька днів в глобальній мережі триває бурхливе обговорення несподіваної новини від китайського виробника мобільних інновацій Xiaomi. Стало відомо, що компанія готується до презентації ексклюзивного мобільного девайса з чіпсетом Snapdragon660. Також офіційні представники стверджують, що в даний час ведеться паралельна розробка власних процесорів, щоб піти від необхідності послуг сторонніх чіпмейкерів і тим самим здешевити власну продукцію.


Що стосується нової моделі від бренду, то швидше за все вона повинна поповнити лінійку під назвою Redmi, яка користується величезною популярністю серед покупців у багатьох країнах. Ймовірне ім’я інновації – xiaomi Redmi PRO2.

Варто також відзначити ключові особливості новенького процесора. Так, Snapdragon660 має квартет ядер, побудований на основі 14 НМ технології, доповнено графікою Adreno 512. Також він володіє тактовою робочою частотою на рівні 2,2 Ггц. Однак є й інші припущення. Деякі джерела запевняють, що новий чіпсет буде мати ядра власної розробки KRYО, які нині входять до складу архітектури Snapdragon820.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button