Здоров'я

Чотири міфи про масаж

Зважаючи на високу ефективність масаж досить часто застосовується в лікуванні і популярний у всьому світі. Використовуючи певні техніки, фахівець може збільшити еластичність м’язів і зв’язок, поліпшити кровообіг і просто зняти втому. Крім цього, масаж здатний вивести зайву воду з організму, яка з плином часу затримується в тканинах. Але всі знання про масаж, якими ми володіємо, є правдою? Про це докладніше.

Міф №1: масажист повинен бути дуже сильним

Це твердження не зовсім правдиве. Виходячи зі слів професіоналів у цій справі, у масажиста повинні бути добрі та чутливі руки, а не величезна фізична сила. Фахівець не повинен робити рухи дуже глибоко і боляче. Ви помиляєтеся, якщо думаєте, що глибина продавлювання вам допоможе. Єдине, де потрібна така техніка, це при роботі зі спортивними м’язами.

Міф №2: мистецтво масажу легко пізнати самому і для цього не потрібно вчитися

Так, дійсно. Основним чинникам і самомасажу може навчитися кожен чоловік. Але цього замало, щоб стати справжнім професіоналом у цій справі. Це дано не кожному і не пізнається за місяць чи кілька курсів.

Спираючись на думку фахівців, не слід довіряти проведенні масажу людині, яка закінчила місячні курси, адже за підсумком він отримав не більше 20% усіх знань у цій сфері.

По закінченні процедури бажано оглянути себе на предмет синців. Якщо вони присутні чи є синці, крапочки, то до цього спеціаліста більше ніколи не звертайтеся.

Міф №3: найдієвіші масажі – європейський, тайський, фінський. Класичний вже не ефективний.

Такі назви придумані лише для того, щоб залучити масу людей на масаж. Якщо знову вдатися до думки професіоналів, то наші зарубіжні колеги, які власне і придумали такі назви, використовують ту ж саму класичну техніку масажу.

Міф №4: за допомогою масажу можна позбутися від жиру

Виходячи з численних досліджень, можна сміливо сказати, що розщеплення жиру і масаж ніяк між собою не пов’язані. Проводячи процедуру і прикладаючи величезну кількість зусиль, худне лише сам фахівець. Для того щоб позбутися від неприємних грудочок по тілу, необхідно проконсультуватися з косметологом, який допоможе вам у вирішенні цієї проблеми.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button