Здоров'я

Індуси стверджують, що у корів лікувальна сеча

Представники традиційних індійських вірувань шанують своєрідні ліки, які може стати просто справжньою панацеєю від ракових клітин, що розвиваються у людей, поширеного в усіх країнах туберкульозу, всіляких проблем з шлунком, кишечником, і навіть від облисіння.

ccd356293075309af0d92f506c058ff2

Цим зіллям в Індії вважається склянка звичайної коров’ячої сечі, прийнятої в ранкові години. З недавніх пір ось такі продукти життєдіяльності індійських священних тварин стають все більш популярними в цій країні, розповідає агентство Mirror.

Читайте також: 

Насправді, індуси вірять у те, що ця рідина здатна вилікувати абсолютно від усіх недуг. Деякі навіть п’ють її вранці протягом 12-ти років поспіль, і у зв’язку з цим прекрасно себе почувають. Зі слів сорокадворічного Дж. Сингала, ще в 30 років йому «поставили» діабет, тому з тих пір його рівень цукру крові підвладний регулювання тільки з допомогою коров’ячої урини.

Однак не кожна із зібраних склянок сечі може бути однаково корисною, кажуть знавці індуїстської нетрадиційної медицини. Вони стверджують, що пити сечу потрібно від тієї корови, яка є незайманою, а робити забір рідини треба до сходу сонця.

Натхнення: healthvesti.com

Кнопка «Наверх»
Закрыть