Здоров'я

5 причин їсти брюссельську капусту

Щоденне вживання хрестоцвітних овочів, наприклад, брюссельської капусти, в поєднанні зі звичайним раціоном – відмінний спосіб отримати корисні для здоров’я поживні речовини. Все, що вам потрібно, – це приблизно одна чашка в день в рамках здорового збалансованого харчування.

Image by Pixabay

Може знизити ризик рака

Дієта з високим вмістом зелені і капусти знижує ризик деяких видів раку. Дослідження показують, що брюссельська капуста містить сірковмісні сполуки, такі як глюкозинолати, і їх побічні продукти, такі як індол і ізотіоціанати, які мають протиракові властивості. Більш того, брюссельська капуста містить кемпферол, антиоксидант, який допомагає зняти окислювальний стрес і боротися з раковими клітинами.

Дослідження показують, що ці сполуки можуть допомогти боротися з колоректальним раком, раком легенів, раком стравоходу, раком простати, раком підшлункової залози і меланомою.

Сприятиме здоров’ю костей

Брюссельська капуста – відмінне джерело вітаміну К, який знижує ризик перелому кісток, покращує засвоєння кальцію, збільшує міцність кісток і знижує ризик переломів у жінок в постменопаузі.

Чудове джерело клітковини

Клітковина сприяє здоровому травленню. Адекватне споживання клітковини допомагає знизити ризик запору і допомагає покращити випорожнення кишківника.

Регулює рівень цукру в крові

Дослідження пов’язують хрестоцвіті овочі з підвищеним рівнем глюкози, що може мати певне відношення до змісту в них клітковини і антиоксиданту, званого альфа-ліпоєвою кислотою.

Багата омега-3

Омега-3, що міститься в брюссельській капусті, надходить у вигляді ALA (альфа-ліноленова кислота), яка використовується організмом менш ефективно, ніж омега-3 в рибі, а це означає, що ви повинні їсти її в більшій кількості. Ви можете їсти брюссельську капусту кілька разів на тиждень, щоб отримати максимальну користь, особливо якщо риба не є регулярною частиною вашого раціону.

Натхнення: www.medikforum.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button