Авто

Чи можливо зараз отримати водійське посвідчення?

З настанням воєнних дій на території України кожен громадянин відчув різкі зміни у своєму житті. Чимало людей цікавляться, чи вдасться зараз отримати водійське посвідчення. Автошколи продовжують навчати та приймати екзамени у студентів. Платформа Green Way виклала тестування з ПДР на своєму сайті. Кожен охочий має можливість перевірити свої знання дистанційно.

Як працює платформа Green Way

Green Way — це платформа, де можна пройти навчання у дистанційному режимі. Сайт розміщує тести, які повністю відповідають до вимог Головного сервісного центру МВС України. За допомогою матеріалів вдасться опанувати теоретичний матеріал та підготуватися до тестування. Платформа розміщує підручники та довідники, тести. Вони доступні для опрацювання цілодобово. Таким чином, вчитися можна де завгодно у зручний час з різних ґаджетів. Для цього потрібен лише інтернет. 

Проходити тести Green Way зручно на сайті або у мобільній версії ресурсу. Білети з питаннями ідентичні до тих, які використовують на екзаменах у автошколах. Щоб користуватися можливостями платформи, потрібно створити акаунт на сайті. Студенти отримують такі можливості:

  • Проходити тестуванні декілька разів, відпрацьовувати теми, у вивченні яких є труднощі. 
  • Отримувати результати тестування, спостерігати за реальною статистикою. 
  • Брати участь у змаганні з іншими студентами, переглядати свої результати у загальному рейтингу. 
  • Пройти тест на здачу правил дорожнього руху у реальному симуляторі.
  • Спілкуватися з іншими користувачами, обговорювати складні ситуації, які можуть трапитися на дорозі.  

Успішність студентів контролюють викладачі. З ними можна спілкуватися у робочий час. Професіонали дають консультації, допомагають з опануванням складних тем. Користувачі, які мають PRO-акаунт, отримують доступ до білетів та тестів. Для зручності студентів PRO-акаунт можна придбати на три, шість та дванадцять місяців. 

Як отримати водійське посвідчення в Україні

Щоб стати водієм, потрібно виконати декілька кроків. Перш за все, знадобиться записатися в автошколу та пройти теоретичне навчання. Чимало автошкіл сьогодні пропонують вивчати теорію у дистанційному режимі. Для цього потрібно відвідувати онлайн-уроки. Можна користуватися додатковими джерелами інформації, які розміщені у відкритому доступі. Наступним кроком стане проходження теоретичної частини навчання з інструктором. 

Автошколи навчають теорії та водінню паралельно. Тобто теоретичні знання студенти одразу можуть застосовувати на практиці. Це дієвий метод швидко опанувати водійську майстерність, звикнути до трафіку у великому місті. Після теоретичної частини усі студенти проходять фінальне тестування у сервісному центрі МВС. 

Іспит складається з двох частин: теоретичної та практичної. Для успішного проходження тесту потрібно знати правила дорожнього руху, дорожні знаки та розмітку, права водія, надання домедичної швидкої допомоги потерпілим у ДТП. Практична частина екзамену полягає в підтвердженні вмінь керування автомобілем. 

У посвідчення водія буде вноситися позначка відповідно до того, здавала людина водіння на механічній коробці передач чи на автоматі. Часто значній частині студентів не вдається здати іспит з першого разу. Практичну частину екзамену дозволено перездавати протягом трьох разів. Якщо цих спроб виявиться недостатньо, доведеться проходити курс навчання ще раз. 

Майбутнім водіям необхідно отримати медичну довідку зразка 083/о, яка засвідчує відсутність протипоказань для керування транспортними засобами. 


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button