Різні цікавинки

Converse – як стиль життя в ToopoShop

Converse - як стиль життя в ToopoShopКеди тільки для молоді? Абсурд, хороше і зручне взуття не має вікових обмежень! І саме такою є вся продукція Converse. Зручні, практичні кеди – це взуття для повсякденного носіння. Їх не можна назвати особливо стильними або витонченими, але це і не потрібно. Люди, які віддають перевагу даній продукції, цінують, насамперед, свободу у всьому – у вираженні своїх думок, діях, відносинах, поглядах на життя.

Магазин ToopoShop здатний надати всім своїм покупцям величезний вибір, низькі ціни, і відмінний сервіс. Тут можна знайти кеди компанії Converse в різноманітному колірному виконанні, з високою або низькою халявами. Вибір профілюючих в концепті матеріалів також неймовірно широкий. І нехай дизайн у всіх кед приблизно однієї тематики. Кожна пара має індивідуальність. Риси, які змушують думати про власника, як про людину з власною думкою. Не буде перебільшенням сказати, що ці кеди мають свій унікальний стиль, який створювався не одне десятиліття. Це вже не мода, яка проходить через кілька місяців – це цілий тренд, що триває роками.

Не можна залишити без уваги і спортивні характеристики даної продукції. Найчастіше її використовують скейтери через практичність і приголомшливу носимість. За фактом кеди Converse змогли об’єднати в собі ергономічність конструкції, а також надійність і зручність у носінні. Якість же просто на недосяжному рівні.

Компанія володіє одним з налагоджених виробничих процесів серед всіх заводів взуття. Цей факт дозволяє створювати недорогі, але дуже якісні кеди з неповторним дизайном.

В асортименті можна знайти як взуття в стилі «Мілітарі», так і моделі, які просто рясніють різноманітними колірними відтінками і додатковою фурнітурою. Але одне залишається незмінним – це взуття для повсякденного носіння в місті. Вона доставляє своєму власникові задоволення хорошими ергономічними властивостями і незабутнім зовнішнім виглядом.

Історія ж самого бренду почалася ще в першій половині XX століття. У той час взуття Converse використовувалася тільки для занять спортом. І ось через багато років, молодь одягає кеди на прогулянки і галасливі вечірки, в школу та інститут. Окремо хочеться розповісти про взуття, розроблене спеціально для катання на скейті, воно володіє більш жорсткою підошвою. Та й верх робиться з міцного матеріалу, щоб краще фіксувати стопу. Це допомагає уникнути багатьох травм і повністю віддатися улюбленому заняттю.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button