Здоров'я

Цей напій приємний і надзвичайно корисний для мозку

Групою дослідників з Великобританії проведені досліди, які довели омолоджуючу дію приємного для багатьох напою на мозок людей похилого віку. Ним виявився звичайний гарячий шоколад.

sokolad_450

Для участі в даному дослідженні запросили 60 добровольців у віці 70 років. Протягом місяця вони щодня випивали по дві чашки цього гарячого напою. Так, результати цих тестів, які оцінювали функцію головного мозку, по закінченню експерименту покращилися приблизно на 8,3 % щодо даних тестування, які були отримані до початку дослідження.

Читайте також: Какао – їжа богів, природне джерело сили

Про чудесні оздоровлюючі властивості какао-бобів було відомо багато століть тому. До їх складу входить дуже багато корисних речовин. У їх числі так званий флавоноїд епікатехін, що оберігає людський організм від злоякісного переродження, негативного впливу вільних радикалів. Він допомагає запускати механізм відновлення пошкоджених клітин. А такі стимулятори, як кофеїн і теобромін підвищують активність в різних областях мозку і сприяють подоланню втоми.

Чашка гарячого шоколаду, вважають експерти, набагато корисніша цибулі, зеленого чаю або червоного вина. За рахунок високого скупчення в ньому антиоксидантів, флавоноїдів і поліфенолів, у випадках пошкодження клітин мозку відбувається автоматичне спрацьовування механізмів їх відновлення і потім поділу. У результаті клітини в мозку людини не тільки не гинуть, а й омолоджуються.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button