Людина

Інтелектуально розвинені люди більше довіряють іншим

Інтелектуально розвинені люди більше довіряють іншим, такі висновки зробили вчені Оксфордського університету, пише Business Standard. Можливо, їм краще вдається оцінити характер іншого. Таким чином, розвинені люди зав’язують стосунки з тим, хто їх навряд чи зрадить.

Інтелектуально розвинені люди більше довіряють іншим

Також не виключено, що розумні люди краще оцінюють ситуації, розпізнаючи потенційно небезпечні моменти. Треба сказати, це підтверджують раніше проведені дослідження, присвячені рівню інтелектуального розвитку та довіри. Те дослідження проводилося в європейських країнах. Останнє – на базі даних із США.

Читайте також: Заняття сексом підвищують інтелект

Зроблені висновки важливі, так як соціальна довіра пов’язана з успіхом у різних сферах, включаючи систему соціального забезпечення і фінансовий сектор. Плюс, доведено: люди, пов’язані з довірою до інших, мають більш міцне здоров’я і вищий рівень особистого щастя. Але даний зв’язок не пояснюється рівнем інтелекту.

Карл Ноа, керівник дослідження, констатує:”Виконана робота підтримує точку зору багатьох вчених в тому, що здатність точно оцінювати характер іншої людини, притаманна людям і з’явилася в ході природного відбору”.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button