Поради

Як створити фірмовий стиль компанії?

Наявність фірмового стилю, або, як все частіше говорять останнім часом, бренду – необхідна умова існування будь-якої поважаючої себе компанії. Більшість західних підприємств знали про це вже давно, і якщо сьогодні згадати назви Nokia, Coca-Cola, Pepsi, Lays або McDonalds, в уяві відразу виникає впізнаваний візуальний або навіть смаковий образ.

1-25-11-2015-600-477

Як створити фірмовий стиль компанії

Створений професіоналами фірмовий стиль та логотип, який вам створять спеціалісти з http://galagan.ua/, допоможе кожному товару не тільки вийти на ринок, але й стати впізнаваним. Це особливо важливо зараз, в умовах жорсткої конкуренції, що існує в будь-якій сфері ринку. Фірмовий стиль стане не тільки відмінністю однієї фірми від іншої, він створить образ підприємства, який підкреслить індивідуальні особливості конкретної фірми.

Головні ознаки сформованого професіоналами фірмового стилю

  1. Його легко запам’ятати. Простий логотип, який легко відрізнити від логотипів конкурентів і нескладно запам’ятати – перший крок на шляху до успішного формування стилю вашої фірми. Найчастіше в логотипі використовуються прості графічні елементи, так як людська свідомість швидше запам’ятовує зображення, а не слова.
  2. Його легко впізнати. Правильно створені елементи фірмового стилю повинні чітко асоціюватися тільки з певною компанією або продукцією.
  3. Його елементи легко масштабувати. Фірмова символіка має бути присутня на об’єктах різного розміру: від канцелярії і візиток до величезних рекламних щитів. Завдання професіоналів – розробити такі елементи стилю, які будуть однаково легко сприйматися при будь-якому розмірі зображення. Після створення фірмового стилю компанії, можна замовляти виготовлення фірмових бланків, візиток та іншої продукції.

Головні компоненти фірмового стилю

Логотип – під ним мається на увазі товарний знак – назва підприємства, який виконано в певній манері за допомогою графічного шрифту. Це певне умовне позначення самої фірми чи одного з її продуктів.

Фірмові кольори – заздалегідь певна група кольорів, яка, в поєднанні з товарним знаком, покликана створювати у споживача чіткий образ, щоб запам’ятати фірму.

Фірмовий шрифт. Для того щоб назва, написана на логотипі, асоціювалося тільки з певним продуктом, для його графічного втілення найчастіше вибирають особливий шрифт.

Фірмовий блок. Найчастіше до його складу, поряд з логотипом і офіційною назвою, входять банківські реквізити та поштова адреса фірми. У деяких випадках він може включати в себе і слоган.

Схема верстки. Під нею мається на увазі певні стандартні для даної фірми компоненти всіх типів друкованих видань або ж рекламних оголошень.

Фірмовий слоган – девіз, розроблений спеціально для конкретної фірми.

Рекламний символ компанії – якийсь образ або ж впізнаваний персонаж, який тим чи іншим чином асоціюється з фірмою або основним напрямком її діяльності.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments