Технології

Комп’ютери позбудуться проводів до 2016 року

Американська компанія Intel працює над технологіями, які допоможуть повністю позбавити звичні домашні комп’ютери від зв’язку з обридлими проводами. Про це на виставці Computex заявив віце-президент корпорації Кірк Скауген. За його словами, такі комп’ютери з’являться вже в 2016 році. У Intel розраховують, що врешті-решт комп’ютерові не потрібні будуть дроти для живленнkupit_v_rassrochku_kompiuter_dlia_doma_resized

Так, за допомогою технології WiGig без кабелю можна буде передавати відеосигнал на дисплей. Периферію, такі0 як мишка і клавіатура також можна буде підключити через WiGig: технологія забезпечує втричі більшу швидкість передачі даних, ніж 802.11ac, повідомляє PCWorld.

Що стосується організації живлення, то поки що йдеться про ноутбуки. Під час презентації Кірк Скауген показав, як заряджається лептоп від розташованого на столі бездротового зарядного пристрою потужністю 20 Вт.

Читайте також: Працювати за компьютером корисно

Крім того, представники Intel розраховують, що комп’ютери будуть оснащуватися 3D-камерами, які зможуть відстежувати рухи і навіть емоції людини. Корпорація також планує, що вже наприкінці року у продажу з’являться недорогі монітори з 4K-дозволом і вартістю менше $ 400.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments