Різне

Datecs FP-320 (dpd202)

1-02-02-2015-350-350Фіскальний Реєстратор Datecs FP-320 з КЛЕФ з повною підставою може вважатися моделлю реєстратора, де органічно поєднуються функціональність, якість і ергономіка. Продажа фіскальних реєстраторів цієї моделі дозволена на території України, так як реєстратор цього типу внесений в реєстр РРО України. Реєстратором цього типу рекомендується оснащувати робоче місце продавця-касира в магазинах роздрібної торгівлі різних розмірів. Має вбудований індикатор клієнта dpd202 типу.

Характерні функції і ознаки реєстратора Datecs FP-320 з КЛЕФ

Друк з високою роздільною здатністю. Використовується принтер Sewoo (Корея) зі швидкістю 200 мм / сек з майже повною відсутністю шуму, який має високий робочий ресурс і надійність. Розміщення принтера вертикально або горизонтально. Може кріпитися на стіні. Має гнучку настройку форми чека. За допомогою опції «чек» формує індивідуальний вид чека з оригінальним коригуванням використовуваних шрифтів. Можливість налаштування звіту Z типу. Крім чеків можна друкувати купони з інформацією про знижки та їх розмірах, чеки прикрашати логотипами і фірмовими значками компанії. Дозволяє програмувати функції, які відображатимуть на чеку інформацію для бухгалтерії компанії. Кількість функцій розширюється у відповідність до вимог фіскальних органів або за власним бажанням.

В програмну оболонку реєстратора інтегровані інтерфейси RS-232, USB, Ethernet. Їх наявність дозволяє працювати реєстратору в з’єднанні з ПК та платіжними терміналами. Зміна і введення нових налаштувань можливо в режимі віддаленого адміністрування.

Економічна доцільність придбання реєстратора Datecs FP-320 з КЛЕФ

Перед тим, як купити фіскальні реєстратори такої модифікації в нашому Інтернет магазині торгового обладнання, корисно буде знати, що:

  • Експлуатація такого реєстратора протягом року дозволить заощадити кошти в розмірі близько 3 тисяч гривень на відсутності необхідності купувати касову стрічку.
  • Після придбання такого фіскального реєстратора відпаде необхідність регулярно оновлювати моделі фіскальних реєстраторів.
  • Енергоспоживання у таких моделей нижче енергоспоживання звичайних касових апаратів з фіскальною пам’яттю.
  • Такий реєстратор дасть можливість скоротити адміністративні витрати.
  • Обладнання робочих місць касирів в магазинах роздрібної торгівлі сьогодні є невід’ємною прикметою часу.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button