Інтернет

У 2018 половина населення Землі буде користуватися інтернетом

Згідно з прогнозом, який опублікувала аналітична компанія eMarketer до 2018 року Інтернетом хоча б один раз на місяць буде користуватися 3.6 мільярда людина- половина всього населення Землі. На даний момент це число становить 2.89 мільярда людей – 42.5 відсотків від усього населення.

1-29-01-2015-600-313

У першу чергу на збільшення числа користувачів вплине розвиток широкосмугового доступу на ринках, що розвиваються в країнах з великим числом населення, насамперед це Індія та Індонезія. Також зростання пов’язують і з поширенням дешевих мобільних телефонів, а також із здешевленням вартості мобільного інтернету.

Читайте також: Дешевий супутниковий інтернет для всіх землян

В даний момент по кількість користувачів, які мінімум 1 раз користуються Інтернетом на першому місці знаходиться Китай – 643 млн чоловік. На другому місці США – 253 млн чоловік (населення 320 мільйонів), на третьому Індія – 215 мільйонів користувачів (населення 1.2 мільярда чоловік).

Найбільша частка користувачів користуються соціальними мережами, шукають будь-яку інформацію, а також переглядають різний контент (новини, відео тощо). Також в останні роки зростає і частка тих, хто регулярно здійснює покупки в Інтернеті – тут відзначається великий потенціал у розвиваючих країнах.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments