Різні цікавинки

Що таке інтернет-трейдинг?

1_resizedІнтернет-трейдинг (електронна торгівля) являє собою спосіб доступу до процесу торгів на різних біржах (фондовій, товарній біржі, позабіржовому ринку Форекс) з використанням технологій інтернету. Сучасний рівень розвитку інтернет технологій та широкого доступу до цього виду отримання інформації та зв’язку, практично повсюдно, дозволяє кожному бажаючому, маючи інтернет і, встановивши спеціальне програмне обладнання, мати можливість доступу до торгів безпосередньо на будь-якій біржі світу і Форекс ринку.

Більшість великих біржових майданчиків світу відходить від звичної схеми продажів в «ямі» або на «підлозі» і переходять на системи електронної торгівлі. Це означає, що будь-хто, де б він не знаходився, має можливість купувати або продавати будь-який фінансовий чи товарний актив, що торгується на біржі, віддаючи накази через інтернет систему безпосередньо зі свого торгового терміналу, тобто здійснювати інтернет-трейдинг. Таким чином, осуществление торговли ценными бумагами стає набагато простішим та зручнішим інструментом.

Особливо широке поширення отримав інтернет-трейдинг на форекс ринку. Існує велика кількість вітчизняних і зарубіжних брокерів, що надають послуги інтернет-трейдинг на форекс ринку. Перехід на електронну торгівлю сприяв появі великої кількості початківців трейдерів, які намагаються заробити на біржах і ринку форекс, торгуючи різними інструментами. Стати трейдером стало досить просто, але, як і будь-яка інша успішна діяльність, інтернет-трейдинг вимагає професійного рівня знань і навичок, психологічної підготовки і дисципліни. В інтернеті існує велика кількість веб-ресурсів, що спеціалізуються на навчання початківців трейдерів, а також велика кількість спеціалізованої літератури. Або курс навчання можна знайти на сайті будь-якого брокера, який надає послуги інтернет-трейдинг на форекс ринку.

Переваги і недоліки інтернет-трейдингу:

 •     Займатися Інтернет-трейдингом при наявності інтернет зв’язку, ви можете практично в будь-якому місці, маючи ноутбук або будь-який мобільний пристрій (смартфон, КПК).
 •     Цей вид діяльності, при досягненні трейдером певного професійного рівня може стати додатковим способом заробітку, або на його основі можна організувати власний бізнес.
 •     Інтернет-трейдинг значно спрощує процедуру здійснення угоди – у більшості торговельних терміналів, процес здійснення угоди зводиться до одного натиснення на комп’ютерну мишу, а час, необхідний для входу або виходу з торгової угоди зводиться до кількох секундам.
 •     Ви торгуєте на однакових умовах з усіма учасниками ринку. Ніхто з трейдерів не мають жодних переваг у доступі до торговельної інформації або умовах здійснення операцій.
 •     Зручність взаєморозрахунків розрахунків. Крім процедури на стадії відкриття рахунку, де потрібні певні документи, надалі при виведенні прибутку ніякої документації не потрібно. Все що вам потрібно – це комп’ютер (ноутбук) та Інтернет.
 •     Можливість здійснювати контроль за своїми торговими позиціями і рухом грошових коштів, в режимі реального часу.
 •     Безперервний потік інформації в реальному часі, поточних котирувань і новин від провідних спеціалізованих інформаційних агентств.
 •     Можливість застосування різних торгових стратегій, від скальпування до позиційної торгівлі, використання систем автоматичної торгівлі та передачі грошових коштів керуючому рахунком у довірче управління.

До недоліків інтернет-трейдингу можна віднести:

 •     Високі ризики втрати капіталу при торгівлі на біржах або форекс ринку.
 •     Серйозне заняття активним інтернет-трейдингом вимагає багато часу і передбачає регулярну присутність за комп’ютером.
 •     Трейдинг – дуже складна, психологічно важка робота, оскільки на ринку трапляються не тільки успішні угоди, а й серйозні втрати грошей. Тому дисципліна, психологічна стійкість, самовладання і контроль над самим собою грають найважливішу роль.
 •     Існує залежність від технічних факторів (наприклад, пропав інтернет) і Ви не маєте доступу. У таких випадках Вам необхідно буде зв’язуватися з брокером по телефону, що не завжди можливо, особливо при роботі з закордонним брокером.

В цілому, поява інтернет-трейдингу, стало для багатьох ще одним способом отримання доходу та створення власного бізнесу. І в найближчому майбутньому це напрямок торгівлі буде активно розвиватися.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button