Різне

Лазерна або фотоепіляція?

Лазерная или фотоэпиляция?Кожна жінка бажає бути чарівною у свєму зовнішньому вигляді. І для цього існує безліч предметів косметики та інших елементів. Щоб стати привабливою, потрібно домогтися досконалості у всьому. Обличчя, фігура, ноги. Тут грають роль безліч факторів. Це і нанесений макіяж, витонченість, відсутність зайвої ваги та інше. Також не менш важливий вплив робить наявність волосся на тій чи іншій частині тіла. Точніше їх відсутність (про голову тут не йдеться). На сьогодні існує безліч різних способів для вирішення цієї проблеми – від бритви і до високотехнологічних процесів. Від звичайної депіляції до різноманітних видів епіляції. Хотілося б з’ясувати, що ж краще – лазерна або фотоепіляція?

Для початку визначимося, що таке лазерна епіляція. Назва цієї процедури говорить сама за себе. Це видалення волосся за допомогою лазера. При цьому процесі знищується корінь волоса і волосся більше не виростає.

Фотоепіляція – це схожа процедура. Тільки в даному випадку за допомогою универсального аппарата фотоэпляции видаляється не волосяний фолікул, а перекриваються шляхи його живлення. Тобто, при фотоепіляції корінь сам з часом гине. А процес дії приблизно один і той же. Там використовується концентрований в одній точці промінь світла, а в іншому випадку – високо імпульсивне світло.

При такій подібності, відмінності всерівно можна виділити.

По-перше, по-різному відбувається вплив на частини тіла. При лазерній епіляції практикується індивідуальний підхід. У кожній окремій ситуації застосовується окремий вид лазера. Тобто, в один час діє певний промінь з певними характеристиками. Фотоепіляція, в цьому плані, більш універсальна. Одночасно на певну область впливає безліч променів з різними характеристиками. І це також сприяє одночасній дії на велику область. Як кажуть, ніхто не сховається.

По-друге, сам процедура. Унаслідок використання одного лазера, тривалість впливу при фотоепіляції набагато менше. Все проходить в менший проміжок часу. Тут фотоепіляція також є лідируючою процедурою. Але, в той же час, лазерна епіляція вимагає меншої кількості процедур для певної області, що пов’язано з концентрацією променя на певній точці, а отже і більша його ефективність.

По-третє, звичайно ж, вартість. Залежно від області дії фотоепіляція дорожча від лазерної в 1,5 – 2 рази.

Світловий вплив в обох випадках веде до ідентичного результату. Тут немає яких-небудь розбіжностей. Ріст волосся при обох видах епіляції припиняється лише на час, хоча і на тривалий період. Але значно сповільнюється.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments