Екологія

NASA: Кількість вуглекислого газу в атмосфері збільшилася

Рівень вуглекислого газу в атмосфері вище, ніж торік, повідомляють вчені NASA. За їх словами, це вказує на поступове наближення глобального потепління.

Концентрація CO2 в атмосфері підвищилася в середньому до 412 молекул на мільйон. У НАСА говорять, що це на 3 частки більшому, ніж у 2018 році. Така тенденція підтверджує, що незважаючи на зростання еко-законів і заходів, парниковий ефект посилюється. Найбільшу шкоду приносять продукти виробництва теплових електростанцій та сільського господарства, на які припадає близько 26 мільярдів тонн вуглекислого газу.

Також коливання кількості СО2 в атмосфері залежить від кліматичних змін та річного циклу. Це закономірне явище, говорить Олексій Кокорін, директор Всесвітнього фонду дикої природи. У літній період викид стає менше, а в зимові місяці посилюється. Він також додав, що водойми і ліси переробляють тільки половину всього вуглекислого газу. Залишкове забруднення накопичується. Цьому сприяє і перехід країн на вуглецеве паливо. Безпечні способи добування енергії можуть стати хорошою альтернативою тоді, коли вони зможуть дійти до рівня традиційних, кажуть екологи.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button