Екологія

Ціна сонячної енергії стала рекордно низькою і продовжує падати

У вересні консорціум JinkoSolar і Marubeni запропонував рекордно низьку вартість за кВт*год. сонячної енергії — всього $0,023. Колишній директор Masdar Clean Energy Френк Воутерс вважає, що це тільки початок, і ціни на сонячну енергію вже не будуть рости ніколи.

Таке рекордне зниження цін пояснюється, в першу чергу, розвитком технологій. Собівартість фотоелементів і інших компонентів сонячних енергосистем знижується, разом з тим падають ціни на установку та експлуатацію сонячних панелей. Прогрес продовжується, тому ціни на сонячну енергію вже не виростуть — для цього немає ніяких передумов.

За прогнозами GreentechMedia, до 2020 року вартість сонячної енергії скоротиться на 40%. Однак цей прогноз був зроблений у вересні 2015 року, а нинішні темпи розвитку сонячної енергетики обіцяють зовсім інші результати.
Агентство Bloomberg прогнозує, що перенасиченість ринку сонячної енергії призведе до того, що в 2017 році вартість фотоелементів знизиться на 20%. Це призведе до падіння цін на енергію до 30-40 центів за ват.

Натхнення: greenevolution.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments